Oki zapowiedział najgrubszą rzecz, jaka się wydarzy w jego karierze

Oki zapowiedział najgrubszą rzecz, jaka się wydarzy w jego karierze. To wszystko już jesienią w jego rodzinnym mieście.

PDC

Stety – lub jak nietrudno się domyślić dla większości – niestety, sezon festiwalowy wraz z wakacjami zmierzają ku końcowi. Na szczęście za sprawą zapełnionych terminarzy, coraz częściej artyści decydują się na organizowanie kolejnych dużych wydarzeń jesienią. Tak też postanowił Oki, zapowiadając na październik “najgrubszą rzecz, jaka się wydarzy” w jego karierze.

Powrót do dzieciństwa

Parę dni temu na kanale wytwórni, której Oskar jest częścią, swoją premierę miał filmik zatytułowany “Oki – Homecoming”. Jest to zapowiedź specjalnego koncertu, który odbędzie się 8 października w Lubinie na Hali Widowiskowo-Sportowej RCS. Sprzedaż biletów rusza już 23 sierpnia o godz. 14:47 pod tym linkiem. Cały film okraszony jest wielkimi emocjami, płynącymi wprost od rapera, ponieważ Oki pochodzi z Lubina. Nie mylić z Lublinem.

emuze.me

Artysta w zapowiedzi wspomina o trudnościach w zorganizowaniu koncertu w jego rodzinnym mieście. Całość określa jako marzenie, które w końcu ma się spełnić. Oki ogłosił nadchodzący koncert jako jego “najgrubsza rzecz w całej karierze”.

Przyszedł czas, kiedy jedna z rzeczy, które dla Was zrobimy będzie znacznie większa niż poprzednie. Ja na nią czekałem całe życie. Powiem tak: zwiedziliśmy z najnowszą płytą już prawie cały kraj – wszędzie widziałem Wasze twarze, emocje. Teraz chciałbym Ciebie zaprosić na coś specjalnego i nieważne skąd jesteś. My jeździliśmy do Was, to teraz Wy na koncert wpadniecie do nas, możemy się tak umówić?

– Opis nadchodzącego koncertu w Lubinie

Oki – gdzie jeszcze zagra?

Przed hucznym koncertem w Lubinie, fani będą mogli zobaczyć Okiego jeszcze trzech miejscach. Wszystko to za sprawą cyklu koncertów “Lato w Plenerze”. Pierwszym z nich jest Lublin, do którego raper zawita 25 sierpnia, gdzie zagra z Żabsonem oraz Jacusiem. Natomiast Opole z Żabsonem oraz Łódź z Kukonem odwiedzi kolejno 27 sierpnia, oraz 2 września.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?