Oliver Heldens wystąpi na FEST Festival 2023 dwukrotnie – i to w różnych odsłonach

Pod swoim głównym aliasem i jako HI-LO – dwa oblicza swojej twórczości pokaże na FEST Festival 2023 Oliver Heldens.

sunrise

Kolejna edycja FEST Festival dopiero za pięć miesięcy, jednak już teraz znamy dość sporo nazwisk z lineup’u. W tym, kto pojawi się w Parku Śląskim, mogą rozeznać się zarówno fani rapu, popu czy alternatywy, jak i entuzjaści elektroniki. Dla tych ostatnich stworzone zostały Kręgi Taneczne, których skład właśnie uległ poszerzeniu.

Ponad 30 nazwisk wjeżdża na Kręgi

W ramach drugiego już ogłoszenia artystów, którzy wystąpią na tanecznych przestrzeniach śląskiej imprezy poznaliśmy ponad 30 nowych postaci z czterech scen. Najwięcej z nich – bo aż 18 – zasiliło skupioną na brzmieniach house, deep house i disco Eden Stage. Lista prezentuje się następująco:

kalendarz

Przestrzeń dostarczająca trance’owych i psytrance’owych doznań także rozszerza swój lineup. W drugim ogłoszeniu do Astral Stage dopisano następujące postaci:

kalendarz

Coraz ciekawiej zaczyna wyglądać sytuacja również na przeznaczonej dla mocnego techno Dark Stage. Dziś dokooptowano tam 8 aliasów:

Najmniej, ale najbardziej markowo – tak wielu może natomiast określić najnowsze ogłoszenia dotyczące sceny Smolna. Na głównym Kręgu Tanecznym wystąpią:

sunrise

Oliver Heldens aż 2 razy!

Najmocniej naszą uwagę spośród wszystkich dzisiejszych ogłoszeń skupia oczywiście Oliver Heldens, który na FEST Festival 2023 wystąpi dwukrotnie. Fani bardziej komercyjnej i house’owej odsłony Holendra wybiorą seta pod głównym aliasem na Arena Stage, zaś entuzjaści projektu HI-LO wybiorą się na scenę Smolnej. Już teraz – patrząc na sukces lutowego koncertu w Pradze Centrum – wiemy, że to może być jeden z najbardziej udanych występów całego weekendu. Choć oczywiście nie uprzedzamy faktów – w sumie w składzie FESTa ma być ponad 200 artystów, a więc będzie z czego wybierać.

Przed nami jeszcze sporo ogłoszeń na wszystkie pięć Kręgów Tanecznych. Co istotne – jak dotąd ogłaszano artystów z czterech scen, zostawiając piątą w sferze tajemnic. Mamy nadzieję, że karty zostaną odsłonięte jak najszybciej.

FEST Festival 2023 się zbliża

FEST Festival 2023 odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Jak na razie, głównymi filarami lineup’u są The Chemical Brothers, 070 Shake, Ben Bohmer, Bonobo, Calum Scott, Gibbs, M83, Oliver Heldens, Skream, SOFI TUKKER i Yung Lean. Bilety i karnety dostępne są pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

o HI

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?