Drum n bass powraca do Wrocławia! Już w listopadzie One Love Music Festival 2022

Dimension, Koven i London Elektricity czekają na fanów drum n bassu już 20 listopada we Wrocławiu podczas One Love Music Festival 2022.

reklamuj_sie

Wrocław to miejsce, w którym nie dzieje się zbyt wiele, jeśli chodzi o duże elektroniczne wydarzenia. Nie znaczy to na szczęście, że nie dzieje się tam pod tym względem nic. W listopadzie coś dla siebie właśnie tam znajdą fani muzyki drum n bass (i nie tylko) w ramach One Love Music Festival. O pierwszych ogłoszonych nazwiskach tegorocznej edycji pisaliśmy tutaj. Goszcząca tuzy sceny drum and bassu i nie tylko impreza zapowiedziała aktualną edycję debiutem Koven w Polsce. Mający miejsce za miesiąc festiwal w Hali Stulecia ogłosił pełny lineup. Nie brakuje wśród nich ulubieńców publiki.

Powrót połamanych faworytów

Na dobrze przyjętym przez fanów drum and bassu ogłoszeniem występu Koven lista połamanych nazwisk się nie kończy. Do Kate dołączają kolejne brytyjskie sylwetki.

Po dwóch latach do Polski powraca Dimension. Jeden z większych przedstawicieli tego gatunku w 2020 roku odwiedził Poznań i Warszawę, zapełniając lokale publiką. Teraz już Rob jest po wydaniu debiutanckiego albumu, a przed chwilą miała miejsce premiera kolejnej współpracy z Sub Focusem. Artysta nie stoi w miejscu, ewoluując swój styl brzmień i selekcji podczas występów. Podczas tegorocznego seta na Sziget Festival nie brakowało wstawek w formie produkcji techno czy house. We Wrocławiu możemy oczekiwać równie dobrego występu.

Ostatnio wystąpił w sierpniu na jednej z imprez marki Hospitality w Gdańsku. Już w listopadzie będziemy mieli ponowną możliwość posłuchania tego, jak działa London Elektricity. We wrocławskiej Hali Stulecia za decki wejdzie jedna z ważniejszych nazw drum and bassu. Tony Colman to długoletni DJ, ale też współzałożyciel wytwórni Hospital. Wydanych tam produkcji na pewno za miesiąc nie zabraknie.

Koven nie jest jedyną kobietą w lineupie One Love. Do tej pory również wiedzieliśmy o występie Selah Sue, czyli belgijskiej artystki mieszającej pop, soul, R&B i jazz. Do tej listy dołączają polki, które obecnie są dużymi nazwami na lokalnej scenie. We Wrocławiu nie zabraknie występów takich wokalistek, jak Daria Zawiałow i Mery Spolsky.

Domknięcie lineup’u

Lista nazwisk, które usłyszymy 19 listopada w Hali Stulecia została już zamknięta. Do wcześniej opisywanych przez nas aliasów (w tym artykule i powyżej) dołączył kolejny headliner, którym został Artur Rojek. Pełną listę artystów znajdziecie na plakacie poniżej.

Bilety w cenie 149 zł dostępne są na stronie Ticketos. Dostępne są również wejściówki VIP za 180 zł. Korzyści związane z wyborem drugiej opcji opisaliśmy w poprzednim artykule.


foto: Agata Cykof

reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?