opener

Open’er Festival ogłasza datę edycji 2023, pierwszego headlinera i (wysokie) ceny biletów

Czołowy polski festiwal powraca i zapowiada pierwszego headlinera. Open’er Festival rozpoczyna także sprzedaż biletów.

2sher

Marki Open’er Festival chyba nikomu obeznanemu przedstawiać nie trzeba. Jest to od wielu lat największy festiwal w Polsce. Na to właśnie wydarzenie przyjeżdżają co roku gwiazdy z całego świata. Organizowanie takiego przedsięwzięcia to z pewnością duża odpowiedzialność – o czym organizatorzy przekonali się podczas tegorocznej edycji. O przeciwnościach losu i przede wszystkim ‘mokrych’ zmaganiach możecie przeczytać w naszej relacji festiwalowej. Tamte wydarzenia są już jednak dawno za nami – teraz Open’er rozpoczyna swoją kampanię promocyjną i ogłasza pierwszego headlinera przyszłorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca.

Powrót po czterach latach do Polski

Jakiś czas temu informowaliśmy was o trasie koncertowej Arctic Monkeys, która obiegła niemal cały świat… oprócz Polski. Na szczęście wszystko się zmieniło właśnie dzisiaj, ponieważ Open’er Festival wziął sprawy w swoje ręce i ogłosił zespół z Wysp jako pierwszego headlinera. Przypomnijmy – Arctic Monkeys to zespół, który wystąpił już trzy razy w Gdyni (w 2009, 2013 i 2018 roku).

emuze.me

Open’er to idealna okazja, aby usłyszeć na żywo nowe wydawnictwo brytyjskiego zespołu. Po ponad 4 latach przerwy Arctic Monkeys wróciło do nas z siódmym studyjnym albumem. Pierwsze single pojawiły się pod koniec września i były to “Body Paint” i “There’d Be A Mirrorball”. Nowo wydany album jest bardziej w stylu “Tranquility Base Hotel & Casino” niż kultowego już “AM”. Najnowszy krążek nazywa się “The Car” i pojawił się już na streamingach 21 października. Możecie go zamówić pod tym linkiem. Co ciekawe, wydawnictwo jest dostępne na CD, winylu, a także na… kasecie magnetofonowej. 

Open’er Festival 2023 – ceny biletów

Razem z ogłoszeniem pierwszych artystów poznaliśmy również ceny biletów na nadchodzący rok. Koszt biletu jednodniowego wynosi 349 zł, weekendowego – 529 zł, a za czterodniowy karnet przyjdzie zapłacić 739 zł. Przypominamy, że są to wejściówki Early Bird, czyli pierwsza pula, która jest dostępna do końca listopada. Kupicie je pod tym linkiem.

ultra

Korzystając z okazji, sprawdziliśmy ceny biletów Early Bird na edycję 2022. I mówimy od razu – jest drożej, co nikogo specjalnie (zważywszy na coraz większe gaże artystów i coraz większe koszta organizacji) nie powinno dziwić.

Rodzaj biletu2022 (2020)2023
Bilet jednodniowy299 zł349 zł
Bilet weekendowy (piątek + sobota)419 zł529 zł
Karnet czterodniowy459 zł739 zł
Bilet weekendowy + camp489 zł689 zł
Karnet czterodniowy + camp559 zł979 zł

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?