Open’er Festival 2024 z kolejnymi ogłoszeniami – wśród nich ikony r&b i rocka

Sześć postaci dołączyło właśnie do lineup’u Opener Festival 2024. Przypomnijmy – dotychczas ogłoszeni zostali m.in. Dua Lipa oraz Skrillex.

sunrise

Coraz więcej wiadomo na temat artystów, którzy wystąpią na Open’er Festival 2024. Atmosferę wystarczająco podgrzały już ogłoszenia z końcówki stycznia – wtedy to jako closing act wydarzenia został potwierdzony Skrillex. Wiele kart zostało jeszcze do odsłonięcia – a kilka z nich właśnie poznaliśmy.

Kolejne ogłoszenia Open’er Festival 2024

W kolejnej turze ogłoszeń lineup’u gdyńskiej imprezy zabrakło co prawda tanecznej elektroniki, ale nie zabrakło wyrazistych postaci. Dzień z nowymi wieściami z open’erowego obozu otworzył Gunna – jedna z bardziej utytułowanych postaci nowoczesnego amerykańskiego rapu. Jego występ odbędzie się na scenie głównej 3 lipca.

kalendarz

Tego samego dnia na Alter Stage swój koncert da Tom Morello, jedna z ikon muzyki rock znana z takich formacji jak Rage Against The Machine i Audioslave.

kalendarz

Swoje dostali także fani muzyki r&b – na tegorocznym Open’erze pojawi się bowiem jedna z najważniejszych gwiazd tego gatunku, Tinashe. Usłyszymy ją w czwartek, 4 lipca – na ten moment nie wiadomo, na której ze scen.

Oprócz wspomnianej trójki, do lineup’u Open’er Festival 2024 dołączyli także Kim Gordon, Amaarae (obie 3 lipca, Alter Stage) oraz Ashnikko (3 lipca, Tent Stage).

sunrise

Open’er Festival 2024 – lineup na ten moment

Obecnie skład imprezy wygląda więc następująco:

3 lipca (środa)
Foo Fighters
Amaarae
Ashnikko
Gunna
Kim Gordon
Maneskin
Noname
Tom Morello

4 lipca (czwartek)
Dua Lipa
Benjamin Clementine
L’Imperatrice
Michael Kiwanuka
Tinashe

kalendarz

kalendarz

5 lipca (piątek)
Doja Cat
21 Savage
AIR
Claptone
Ice Spice
Modeselektor
Sam Smith
Sampha
Slowdive
Sofia Kourtesis
Yaeji

6 lipca (sobota)
Skrillex
Floating Points
Loyle Carner
Masego
Sofi Tukker
Two Feet

sunrise

Open’er Festival 2024 – bilety

Kolejne ogłoszenia Open’er Festival 2024 z pewnością mogą zachęcić część osób zainteresowanych wizytą w Gdyni do zakupu wejściówek już teraz. Obecnie dostępna jest pula biletów regular w następujących opcjach cenowych:

  • karnet na 4 dni – 1039 zł
  • karnet weekendowy (piątek + sobota) – 759 zł
  • bilet jednodniowy – 495 zł
  • karnet na 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • karnet weekendowy (piątek + sobota) + pole namiotowe – 935 zł

Do powyższych cen należy doliczyć 5% opłaty serwisowej. Przykładowo – w przypadku karnetu czterodniowego będzie to kwota 51,95 zł.

Bilety na Open’er Festival 2024 znajdziecie na stronie altersklep.pl. Open’er Festival 2024 odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 w Gdyni.


foto: Mateusz Lodziński

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?