Orange Warsaw Festival zbroi się na tegoroczną edycję. Kolejne mocne nazwiska ogłoszone

Ellie Goulding oraz The Kid LAROI – czyli postaci znane słuchaczom muzyki popularnej – wystąpią na początku czerwca w stolicy.

emuze.me

Początek festiwalowego sezonu w pełni zaczyna się w Warszawie. Przez laty stolica gościła między innymi na Służewcu gwiazdy popu, alternatywy, elektroniczne kąski i nie tylko. Zeszłoroczną edycję opanowali przedstawiciele rapu. W czerwcu Orange Warsaw Festival wraca do klimatów, z którymi w ostatnich latach kojarzymy imprezę. Na pierwszy rzut ogłoszono brytyjską reprezentację w postaci Sama Smitha i zespołu The 1975.

emuze.me

AlterArt w 2023 roku nie odpuszcza, prezentując kolejne nazwiska z lineup’u. Do składu pomarańczowej imprezy dodano dwóch artystów, którzy swoimi hitami podbili nie tylko radia.

Powrót po latach

Ellie Goulding po kilku latach powraca do Polski, by ponownie wystąpić w stolicy. Wcześniej artystka miała okazję odwiedzić ze swoimi trasami halę Torwar. Obecnie autorkę hitów “Burn” i “I Need Your Love” będziemy mogli usłyszeć już 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Brytyjka będzie promowała swój nadchodzący album „Higher Than Heaven”. Podczas koncertu na pewno nie zabraknie hitów, również tych ze złotej ery EDMu.

Debiut w Polsce

Ten młodziutki Australijczyk ma już na koncie międzynarodowy hit z Justinem Bieberem. W zeszłym roku trudno było przegapić utwór “Stay”. Prócz tej współpracy, The Kid LAROI doceniła między innymi Miley Cyrus. Artysta na swoim koncie ma również kawałek z Marshmello i Juice WRLDem. To właśnie autor “Lucid Dreams” jako pierwszy pokazał szerszej publice twórczość artysty, zapraszając go jako support. Multigatunkowy talent do usłyszenia już 2 czerwca podczas Orange Warsaw Festival.

emuze.me

Poproszę wejściówkę

Uczestnictwo w warszawskim otwarciu sezonu festiwalowego będzie kosztować nas więcej, niż w poprzednich latach. Obecnie panująca sytuacja w Polsce, jak i na świecie mogła nas na to przygotować. Już cena pierwszej puli biletów mogła zaskoczyć, o czym pisaliśmy w artykule poniżej.

Obecnie w sprzedaży dostępne są “Regular Tickets”. Za jeden dzień zabawy zapłacić trzeba 399 zł, a ze zniżką dla klorientów Orange – 340 zł. Karnet to wydatek 599 zł, a dla użytkowników pomarańczowej sieci cena maleje do 510 zł. Możliwe jest nabycie wspólnych biletów na dwie imprezy AlterArtu – Orange Warsaw Festival i Open’era. Łączona wejściówka to koszt 1444 zł.


foto: Dagmara Szewczuk

emuze.me

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?