Orange Warsaw Festival zbroi się na tegoroczną edycję. Kolejne mocne nazwiska ogłoszone

Ellie Goulding oraz The Kid LAROI – czyli postaci znane słuchaczom muzyki popularnej – wystąpią na początku czerwca w stolicy.

sunrise

Początek festiwalowego sezonu w pełni zaczyna się w Warszawie. Przez laty stolica gościła między innymi na Służewcu gwiazdy popu, alternatywy, elektroniczne kąski i nie tylko. Zeszłoroczną edycję opanowali przedstawiciele rapu. W czerwcu Orange Warsaw Festival wraca do klimatów, z którymi w ostatnich latach kojarzymy imprezę. Na pierwszy rzut ogłoszono brytyjską reprezentację w postaci Sama Smitha i zespołu The 1975.

AlterArt w 2023 roku nie odpuszcza, prezentując kolejne nazwiska z lineup’u. Do składu pomarańczowej imprezy dodano dwóch artystów, którzy swoimi hitami podbili nie tylko radia.

kalendarz

Powrót po latach

Ellie Goulding po kilku latach powraca do Polski, by ponownie wystąpić w stolicy. Wcześniej artystka miała okazję odwiedzić ze swoimi trasami halę Torwar. Obecnie autorkę hitów “Burn” i “I Need Your Love” będziemy mogli usłyszeć już 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Brytyjka będzie promowała swój nadchodzący album „Higher Than Heaven”. Podczas koncertu na pewno nie zabraknie hitów, również tych ze złotej ery EDMu.

kalendarz

Debiut w Polsce

Ten młodziutki Australijczyk ma już na koncie międzynarodowy hit z Justinem Bieberem. W zeszłym roku trudno było przegapić utwór “Stay”. Prócz tej współpracy, The Kid LAROI doceniła między innymi Miley Cyrus. Artysta na swoim koncie ma również kawałek z Marshmello i Juice WRLDem. To właśnie autor “Lucid Dreams” jako pierwszy pokazał szerszej publice twórczość artysty, zapraszając go jako support. Multigatunkowy talent do usłyszenia już 2 czerwca podczas Orange Warsaw Festival.

Poproszę wejściówkę

Uczestnictwo w warszawskim otwarciu sezonu festiwalowego będzie kosztować nas więcej, niż w poprzednich latach. Obecnie panująca sytuacja w Polsce, jak i na świecie mogła nas na to przygotować. Już cena pierwszej puli biletów mogła zaskoczyć, o czym pisaliśmy w artykule poniżej.

sunrise

Obecnie w sprzedaży dostępne są “Regular Tickets”. Za jeden dzień zabawy zapłacić trzeba 399 zł, a ze zniżką dla klorientów Orange – 340 zł. Karnet to wydatek 599 zł, a dla użytkowników pomarańczowej sieci cena maleje do 510 zł. Możliwe jest nabycie wspólnych biletów na dwie imprezy AlterArtu – Orange Warsaw Festival i Open’era. Łączona wejściówka to koszt 1444 zł.


foto: Dagmara Szewczuk

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?