Znamy pełny lineup Orange Warsaw Festival. Wśród headlinerów The Prodigy oraz Nicki Minaj

Nie dwóch, a trzech headlinerów ma w tym roku Orange Warsaw Festival. W piątek na czele składu Yeat i The Prodigy, a w sobotę – Nicki Minaj.

kalendarz

Na festiwalowej mapie Polski znajdują się wydarzenia, które (niemal) co roku serwują nam gwarantowaną dawkę dużych muzycznych wrażeń. W lineup’ach tego typu imprez możemy wręcz na zasadach gwarancji oczekiwać dużych nazwisk międzynarodowej sceny. Jednym z takich większych widowisk jest Orange Warsaw Festival, odbywające się już od kilku lat na początku czerwca i otwierające sezon letnich festiwali. Tym razem agencja AlterArt zdecydowała się – w finalnym rozrachunku – na szybkie postawienie kart na stół. W lutym niecierpliwiący się potencjalni uczestnicy szukali wskazówek dotyczących kolejnej edycji zabawy na terenie Toru Służewiec. Dzięki temu dowiedzieliśmy się o bookingu jednego z artystów oraz dacie festiwalu, jeszcze przed pierwszymi słowami od organizatora.

Wystarczyło zaledwie kilka dni, by plotki się potwierdziły. Niestandardowo OWF zaserwowało niemal pełny plakat imprezy, uzupełniony o aliasy artystów zza granicy, jak i lokalne gwiazdy. Jedyną niewiadomą był headliner pierwszego dnia festiwalu. Na przestrzeni ostatnich dni okazało się jednak, że będzie ich dwóch. W ten sposób poznaliśmy pełny lineup tegorocznej edycji stołecznej imprezy. Poniżej zapoznacie się z całym składem, który będziecie mogli zobaczyć oraz usłyszeć w ramach Orange Warsaw Festival 2024.

kalendarz

Albo grubo, albo wcale?

Nikt się nie spodziewał tegorocznych ruchów na mediach społecznościowych stołecznej imprezy. Ujawnianie większości, bądź pełnego lineupu imprezy za jednym razem to rzadka strategia na polskim rynku. W ramach pierwszego rzutu ujawniono headlinerkę sobotniej części wydarzenia. Plotkowano o jej bookingu w ramach Open’er Festivalu, by finalnie wylądować w składzie warszawskim. Mowa tu o Nicki Minaj, która w ramach obecnej trasy koncertowej promuje drugą część krążka z serii “Pink Friday”. Drugiego dnia imprezy wystąpią również między innymi Troye Sivan, Jessie Ware oraz projekt Jungle i nie tylko.

ultra

Nie brakuje też solidnej reprezentacji lokalnej sceny. To też również tyczy się piątkowej nocy. Wsród nich między innymi takie nazwy jak PRO8L3M, Mrozu oraz Kwiat Jabłoni. Rapową część pierwszego dnia wydarzenia zasilają Skepta, Tommy Cash, Ken Carson i świeżo ogłoszony co-headliner – Yeat. Drugim headlinerem tego dnia, a zarazem nie lada nazwą dla elektronicznej społeczności, została formacja The Prodigy. Brytyjczycy po 10 latach wracają do stolicy. To będzie trzeci występ legendarnego zespołu w ramach Orange Warsaw Festival, jednak pierwszy raz w uszczuplonym składzie.

Tego samego wieczoru zza granic naszego kraju przybędą Yungblud oraz Kenya Grace.

kalendarz

Orange Warsaw Festival 2024 – lineup

Pełny lineup z podziałem na dni dostępny jest poniżej.

piątek, 7 czerwca

The Prodigy
Yeat

Skepta
Yungblud
Ken Carson
Kenya Grace
Tommy Cash
Mrozu
Kwiat Jabłoni
Dawid Tyszkowski

sobota, 8 czerwca

Nicki Minaj
Troye Sivan
Jungle
Omar Apollo
Jessie Ware
PRO8BL3M
Libianca
Kaśka Sochacka
Nita

ultra

kalendarz

Orange Warsaw Festival 2024 – bilety

Wraz z publikacją wszystkich artystów łatwiej jest się zdecydować na uczestnictwo w danej imprezie. Do 23 maja macie możliwość nabyć bilety w ramach puli Early Bird Tickets. Bilet jednodniowy to koszt 439 zł, a karnet to już wydatek rzędu 659 zł. By jednak trochę zmniejszyć ból związany cenami, sieć Orange dla swoich klientów przygotowała zniżkę, którą można uzyskać przez wysyłkę SMSa pod odpowiedni numer. Dzięki temu cena za jednodniową wejściówkę to 373 zł, a możliwość zabawy podczas obu dni imprezy to równowartość 560 zł. Nie zabrakło też opcji dla największych fanów festiwalowej zabawy, czyli karnetu łączonego na Orange Warsaw Festival oraz Open’era, jak i opcji VIP. Więcej szczegółów, jak i możliwość zakupu wlotek znajdziecie na stronie imprezy.


foto: Piotr Tarasewicz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?