Oto kolejne 4 trance’owe gwiazdy Sunrise Festival 2022

Andrew Rayel, Ruben de Ronde, ilan Bluestone i MaRLo – te 4 nazwiska zasiliły właśnie trance’ową część lineup’u Sunrise Festival 2022.

kalendarz

Trwa kolejna już tura ogłoszeń lineup’owych Sunrise Festival 2022. W poprzednich dwóch (pierwsza jeszcze w 2021 roku, druga – na przełomie marca i kwietnia), zadowalani byli fani różnych gatunków. Na początku trzeciej tury z kolei najwięcej dobrych informacji otrzymują słuchacze trance’u. Nic dziwnego – wszak gatunek ten cieszy się dużym poważaniem wśród naprawdę zaangażowanej społeczności. Wczorajsze i dzisiejsze informacje dotyczące tego, kto zagości na trance’owej Blue Stage w Podczelu, z pewnością tylko podgrzały atmosferę.

Cztery solidne ogłoszenia

W poniedziałek otrzymaliśmy naprawdę mocne ogłoszenie – skład artystów zasilił bowiem wyczekiwany przez wielu Giuseppe Ottaviani.

emuze.me

To była jednak dopiero rozgrzewka przed dzisiejszymi wieściami dotyczącymi tego, kto zagra w Kołobrzegu w dniach 21-24 lipca. Zabawa zaczęła się już o 8 rano – wówczas do lineup’u dołączył Ruben de Ronde, którego mogliśmy zobaczyć w Polsce całkiem niedawno, podczas ASOT 1000 Poland. Tym razem wystąpi on w piątek 22 lipca na Blue Stage.

O godzinie 12 coś dla siebie otrzymali fani Anjunabeats. W sobotę 23 lipca na Blue Stage zaprezentuje się wszak kolejny gość ASOT 1000 Poland, czyli ilan Bluestone.

ultra

W 2019 roku na Red Stage zrobił niemałą demolkę. Na 2022 rok MaRLo ma zapewne nie gorsze plany. Tym razem będzie mógł je wykonać na skupionej na muzyce trance Blue Stage podczas 2. dnia imprezy, czyli w piątek 22 lipca.

Najmocniejszy akcent został jednak na sam koniec – równo o 20:00 dowiedzieliśmy się, że na Sunrise Festival 2022 wystąpi także Andrew Rayel. Jego debiutancki na “festiwalu wschodzącego słońca” set usłyszymy 23 lipca na Blue Stage.

To nie koniec!

Na ten moment lineup Sunrise Festival 2022 liczy prawie 50 nazwisk, a przed nami ponad drugie tyle. Kolejne ogłoszenia jeszcze w tym tygodniu, a całą, aktualizowaną na bieżąco listę, znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

emuze.me

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?