Kolejny Polak wydaje u Fedde le Granda. Patrick Moreno zaprezentował “Yesterday Land”

Pochodzący z Oświęcimia producent zaliczył na swojej drodze kolejną światową wytwórnię. Tym razem chodzi o Darklight Recordings.

sunrise

Revealed Recordings, Dharma, Maxximize czy Spinnin Records – to tylko część wytwórni, w których Patrick Moreno miał okazję wydać swoje produkcje. Oświęcimski producent stawia coraz śmielsze kroki na scenie muzyki elektronicznej, a teraz dokłada do tego kolejną istotną cegiełkę. Jego portfolio poszerza się bowiem o Darklight Recordings, label założony przez Fedde le Granda.

Utwór zatytułowany “Yesterday Land” rozpoczął występ Debrisa podczas pierwszej edycji Shining Beats Festival. Przez długi czas w trackliście seta numer widniał jako ID Holendra – ostatecznie jednak okazało się, że mamy do czynienia z czysto polską robotą. Jak zdradził nam sam twórca, projekt musiał swoje odleżeć na dysku, zanim ujrzał światło dzienne. Kolejna światowa wytwórnia

kalendarz

“Yesterday Land” to projekt, który zalegał dość długo w moim studiu. Zanim wysłałem go do Fedde wraz z innymi pomysłami, lekko go odświeżyłem. Spodobał mu się bardzo właśnie “Yesterday Land”, dlatego postanowił wydać to u siebie.

Patryk Bielowicz aka Patrick Moreno

Patryk zdradził nam, że nie jest to jego ostatnie słowo w kontekście tego labelu – w tym roku ukaże się tam jeszcze jedna jego produkcja.

kalendarz

Label Darklight wysoko ceni sobie polskich twórców, o czym pisaliśmy już nieraz. W przeszłości swoje numery wydawali tam między innymi Melo.Kids, Justy czy KOFM z MYLØ. Kto wie – być może w przyszłości ta lista jeszcze bardziej się poszerzy. Tymczasem odsyłamy do najnowszego utworu Patricka Moreno – posłuchacie go poniżej!

foto: AnMa Studio

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?