Paul van Dyk prezentuje nowy singiel na ostatniej prostej przed wydaniem albumu!

kalendarz

Już 12 października ukaże się dziewiąty studyjny album Paula van Dyka. Jakiś czas temu informowaliśmy już o pierwszych szczegółach dotyczących wydawnictwa. Zanim jednak otrzymamy pełny materiał, możemy cieszyć się tytułowym singlem, promującym płytę Niemca. A – trzeba przyznać – Trancemaniacy będą mieć sporo uciechy z utworu “Music Rescues Me“.

Za warstwę wokalną odpowiada tutaj Plumb – amerykańska wokalistka i autorka tekstów, która jest już znana fanom muzyki Trance, chociażby z remiksu utworu “Need You Now (How Many Times)”, który w 2014 roku wykonał Bryan Kearney. Jednak entuzjaście twórczości Paula van Dyka mogą ten głos kojarzyć już z roku 2012 – wtedy to na rynku pojawiła się ich wspólna propozycja, nosząca tytuł “I Don’t Deserve You”.

kalendarz

ultra

Wróćmy jednak do nowego wypustu amerykańsko-niemieckiego duetu. Dostajemy tutaj bowiem solidną dawkę tego, co trance’owe tygryski lubią najbardziej – upliftowe brzmienie, charakterystyczne dla Paula van Dyka, dobrze komponuje się z miłym dla ucha i pasującym do takich produkcji wokalem Tiffany. Słowem – utwór tytułowy bardzo trafnie definiuje to, co będziemy mogli znaleźć na nadchodzącym materiale Niemca.

Premiera albumu już 12 października – wtedy to w londyńskim klubie Printworks odbędzie się release party – jednak już dzień później utworów z ‘Music Rescues Me” będą mogli posłuchać polscy fani Matthiasa, którzy pojawią się w gliwickiej Arenie podczas Sensation Poland.

kalendarz

Znając wydania Paula van Dyka z ostatnich paru lat, możemy być spokojni o poziom nadchodzącego albumu – szczegolnie, że cały czas mowa o żywej legendzie muzyki elektronicznej, mającej na koncie masę nieśmiertelnych utworów, pokroju “For An Angel”. Dlatego też nasza redakcja czeka z niecierpliwością na premierę “Music Rescues Me”, który ukaże się za niespełna trzy tygodnie.

 

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?