Paul van Dyk w nowym labelu skupia się na promowaniu młodych talentów!

Paul Van Dyk postanowił wspierać młodych producentów Trance. Niemiec otworzył skupiający się na promowaniu nowych talentów sublabel wytwórni VANDIT.

sunrise

Paul Van Dyk to prawdziwy weteran muzyki trance, który działa na tym rynku od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Na swoim koncie ma całą masę albumów (najnowszy jest dostępny już od kilku miesięcy), niezliczoną dawkę hitów oraz – tak jak każdy większy producent w dzisiejszych czasach – prowadzi własną wytwórnie muzyczną. Niemiec postanowił jednak otworzyć kolejny label, który tym razem będzie sfokusowany na młode talenty.

Next Generation, bo tak nazywa się sublabel VANDIT – głównej wytwórni Niemca, ma na celu wyrobić utalentowanym nowicjuszom stabilną pozycję na rynku muzycznym. Oferuje też platformę, dzięki której będą mogli zaprezentować swoje produkty z renomowaną marką za ich plecami. Mówiąc o całym projekcie, autor hitu “For An Angel” wyjaśnił, że jego celem jest zapewnienie młodym talentom solidnego miejsca, w którym będą mogli pracować:

kalendarz

Inwestycja jest kluczem do naszej przyszłości, więc celem zespołu VANDIT Next Generation jest pielęgnowanie nowej fali producentów trance i skierowanie ich na właściwe tory.

Paul Van Dyk

Tracki będą wydawane co dwa tygodnie – tym samym stały rytm wydawniczy będzie zachowany. Wiemy także, kto pojawi się w labelu w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy. Pierwsze z wydawnictw jest już dostępne – stoi za nim Steve Dekay.

ultra

24.04 VANX001 Steve Dekay – ‘The Blooming Era’
08.05 VANX002 Jamie Walker – ‘Fly Away’
22.05 VANX003 Aerotek – ‘Dystopia Is My Utopia’
05.06 VANX004 Aimoon – ‘Dream Stream’
19.06 VANX005 Jan Miller – ‘Sweets’
03.07 VANX006 Mhammed El Alami & Alex Wright – ‘L’esprit’
19.07 VANX007 Casey Rasch – ‘Forget About it’

Ten i masa innych utworów z nowo powstałej wytwórni Paula van Dyka z pewnością usłyszycie w trakcie występu Niemca na Sunrise Festival w Podczelu. Pojawi się on pierwszego dnia imprezy na scenie Blue Stage, która jest wypełniona trance’owymi brzmieniami. Bilety na imprezę znajdziecie tutaj.

sunrise

kalendarz

Total
55
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?