Paul van Dyk ujawnił datę wydania nowego albumu. Zdążycie zamówić pod choinkę!

kalendarz

Nie ma co się kryć – Paul van Dyk to legenda muzyki Trance, która – co najważniejsze – wciąż jest wierna swoim fanom. Mogliśmy już o tym się przekonać przy okazji poprzedniego albumu, ale także słuchając “Music Rescues Me” – singla promującego najnowsze wydawnictwo artysty, które zostało podczas wakacji zapowiedziane jeszcze na ten rok.

kalendarz

Cierpliwość Trance Family ewidentnie została wystawiona na próbę, bo od momentu wydania singla i imprezy promującej album minęło już trochę czasu, a nowych wieści brak. Jednak impas został przełamany i znamy już pełne informacje dotyczące dziewiątego studyjnego materiału niemieckiego DJa.

ultra

Oficjalna premiera “Music Rescues Me” odbędzie się 7 grudnia. Album będzie zawierał czternaście utworów, w których produkcji brało udział paru ciekawych Trance’owych artystów – są to Alan Wyse, Steve Deekay, Saad Ayub, Rafael Osmo, Project 8 i Lostly.

“To producenci, którzy przerośli moje oczekiwania. Każdy z nich brzmi inaczej i reprezentuje inny nurt w obrębie naszego wspólnego poletka.– mówił Paul van Dyk.

kalendarz

Jednak na płycie nie zabrakło bardziej utytułowanych nazwisk – wśród nich chociażby Plumb – wokalistka w singlu “Music Rescues Me”, a także Sue McLaren, którą usłyszymy w numerze “You Are”. Na liście płac widnieje także kolejna Trance’owa legenda – Alex M.O.R.P.H.

Właściciel Vandit Records znów wylądował z Niemcem w studiu, a efekt współpracy stał się właśnie drugim singlem promującym nadchodzący album. Numer nazywa się “Voyager” i jest naprawdę klimatyczną, Uplifting Trance’ową propozycją. Tak dobrych utworów z rąk tak uznanych aliasów dziś mało, dlatego tym bardziej warto docenić tą propozycję, która zajmuje trzecią pozycję w trackliście albumu, która znajduje się poniżej.

ultra

kalendarz

Tracklista:

01. Paul van Dyk & Lostly – Amanecer
02. Paul van Dyk, Alan Wyse & Sue McLaren – You Are
03. Paul van Dyk & Alex M.O.R.P.H. – Voyager
04. Paul van Dyk & Chris Bekker – Solar Snapshot
05. Paul van Dyk ft. Plumb – Music Rescues Me (PvD Club Mix)

06. Paul van Dyk & Steve Dekay – Aurora
07. Paul van Dyk & Saad Ayub – Future Memories
08. Paul van Dyk & Rafael Osmo – Moments With You
09. Paul van Dyk & Delta One – Lost Angels
10. Paul van Dyk & Jordan Suckley – Accelerator
11. Paul van Dyk – Mission Control

12. Paul van Dyk & Project 8 – Made Of Stars
13. Paul van Dyk – Time Traveler

14. Paul van Dyk – Reprise

kalendarz

Longplay można już zamówić w preorderze – dzięki temu nie będziecie musieli martwić się o to, czy będziecie w stanie podarować naprawdę przyjemny prezent komuś pod choinkę.

Jeśli jednak nadal zastanawiacie się, czy “Music Rescues Me” będzie dla Was czymś przekonywującym, to na YouTube’owym kanale artysty znajdziecie minimix zawierający fragmenty wszystkich utworów, które znajdą się na krążku.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?