kontakt

Sezon wakacyjny, zwłaszcza przy życzliwych warunkach pogodowych sprzyja inicjatywom muzycznym na otwartych przestrzeniach (nie, to nie o Was, Open’er Festival). Z tego faktu korzysta m.in. Phatclub, które we współpracy ze Staro Bacówka w Szczyrku, organizuje w najbliższą sobotę pierwszą imprezę z cyklu Phatclub Open Air.


Przepiękne górskie krajobrazy i różne (nie tylko komercyjne) klimaty house zadziałają na zmysły tych, którzy w najbliższą sobotę pojawią się na Hali Jaworzyna w miejscówce o nazwie Staro Bacówka. To właśnie tam, od godziny 13:00, odbędzie się debiutancka odsłona Phatclub Open Air – inicjatywa house’owej wytwórni 2shera.

Oprócz Wojtka Tuszyńskiego, którego muzykę w tym roku wspierali już między innymi Don Diablo, Showtek czy DJs From Mars, główną gwiazdą wydarzenia będzie DJ Inox, gospodarz audycji Xoni On Air i założyciel labelu Xoni Records, a także współorganizator Polish DJs Chart.

Kolejnym artystą, którego usłyszymy w sobotę, będzie reprezentant Dolnego Śląska – Sunflare. Kornel, obok sukcesów w Magic Island (o których pisaliśmy niedawno), ma też na koncie tech-house’owy epizod w labelu Wojtka (“Anytime”, collab z 2sherem i Paulem Ercossą).

Nie zabraknie też górali z krwi i kości w postaci duetu Bear x StecU. Damian i Kamil w ciągu roku stali się ważnymi postaciami w Phatclub. Niedawno wydali w nim swój kolejny singiel “Complicated”, a po ich produkcje sięgali już m.in.: StoneBridge, Going Deeper oraz DJs From Mars.

Pozamuzyczne pragnienia wszystkich gości wydarzenia pomogą ugasić jego partnerzy: Pepsi Max oraz Trzech Kumpli – Browar Lotny z Tarnowa.

Shining Beats jest jednym z patronów medialnych imprezy Phatclub Open Air. Wstęp wolny.

kontakt