Już dziś Wielki Finał Polish DJs Chart 2022! Będzie transmisja z imprezy

Tej nocy poznamy najpopularniejszego polskiego DJa/producenta 2022 roku. Wielki Finał Polish DJs Chart będzie transmitowany na żywo.

emuze.me

Ubiegłoroczną edycję Polish DJs Chart zwyciężył Skytech. Był to jednocześnie jego drugi triumf na trzy podejścia. Czy Mateusz obroni w tym roku tytuł postaci polskiej elektroniki cieszącej się największym uznaniem wśród fanów i słuchaczy? Werdykt poznamy już dziś wieczorem – przyszedł bowiem czas na Wielki Finał czwartej edycji najważniejszego plebiscytu polskiego clubbingu.

Nadajemy z Ostrowa Wlkp.

Po raz drugi rozstrzygnięcie zostanie ogłoszone podczas klubowej imprezy. W ubiegłym roku nadawaliśmy z wrocławskiego klubu Wall Street – w tym roku natomiast jesteśmy w Ostrowie Wielkopolskim i tamtejszym klubie Guarana. Za deckami zameldują się Skytech, Fafaq, SI US PLAU, Meszi, De Layna oraz Huherko. Bilety na to wydarzenie są cały czas dostępne w serwisie Going., będzie można je także zakupić w kasie klubowej, w cenie 30 zł.

Poniżej prezentujemy rozpiskę godzinową dzisiejszej imprezy.

21:00 Huherko
—22:30 start transmisji
23:00 Meszi
23:30 SI US PLAU
00:00 Fafaq
00:30 Skytech
01:00 ogłoszenie zwycięzcy
01:10 gość specjalny
01:40 De Layna
02:10
Huherko

Transmisja od 22:30

Wydarzenie będzie transmitowane na social mediach Polish DJs Chart (a także Shining Beats), oraz na youtube’owym kanale XONI Records. Będziecie mogli zobaczyć występy naszych gości, ale także dowiedzieć się, na których miejscach znajdują się poszczególni DJe i producenci. Livestream startuje o godzinie 22:30 – wtedy to zaczniemy odkrywać tegoroczne Top 50. Pozycje tegorocznego rankingu zaczniemy prezentować jeszcze wcześniej, bo o 20:00. Warto więc na bieżąco śledzić instagramowe konto Polish DJs Chart.

Gospodarzami święta polskiego EDMu będą – jak zawsze – Patryk “Pojtan” Wojtanowicz, nasz redaktor naczelny oraz DJ Inox.

emuze.me

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?