Już w ten piątek finał Polish DJs Chart 2022. Kto wystąpi w ostrowskiej Guaranie?

9 grudnia w klubie Guarana w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Wielki Finał Polish DJs Chart 2022. Kto wystąpi?

emuze.me

Za nami coroczny “czas decyzji” na polskiej scenie klubowej. Pod koniec listopada zamknięte zostało bowiem głosowanie w ramach Polish DJs Chart 2022. Czwarta edycja najważniejszego plebiscytu rodzimego clubbingu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem – i dlatego też wielki finał musi się odbyć z odpowiednim rozmachem.

To już w ten piątek

Werdykt kilkunastu tysięcy głosujących i milionów słuchających na Spotify poznamy już 9 grudnia, podczas imprezy w klubie Guarana w Ostrowie Wielkopolskim. To będzie drugi w historii rankingu Wielki Finał mający miejsce w klubie. Przypomnijmy – edycja 2021 została rozstrzygnięta podczas imprezy w świętej pamięci wrocławskim klubie Wall Street.

emuze.me

Ogłoszeniu listy 100 najpopularniejszych postaci polskiej elektroniki towarzyszyć będą występy czołowych postaci EDMu made in Poland. Za deckami zaprezentuje się Skytech, czyli dwukrotny zwycięzca Polish DJs Chart…

…mający na swoim koncie niemałe doświadczenie na scenie Fafaq

emuze.me

…coraz bardziej rozpoznawalny na polskiej scenie duet SI US PLAU

De Layna, najwyżej notowana kobieta w ubiegłorocznym Polish DJs Chart…

Meszi, rezydent klubu Holidays w Orchowie…

…oraz Huherko, rezydent klubów Magnes we Wtórku oraz Guarana w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak co roku, możecie się także spodziewać gości specjalnych. W 2019 roku był to DJ Hazel, zaś w 2021 – Skytech i C-BooL, którzy zagrali ekskluzywnego seta b2b.

emuze.me

Zwycięzcę ogłoszą – jak co roku – Patryk “Pojtan” Wojtanowicz, czyli redaktor naczelny Shining Beats, oraz DJ Inox, twórca audycji XONI On Air.

Bilety już dostępne

Impreza startuje o godzinie 21:00, a główna część wydarzenia startuje o godzinie 22:30. Bilety na Wielki Finał Polish DJs Chart 2022 dostępne są w cenie 25 zł za pośrednictwem platformy Going – możecie je kupić pod tym linkiem. Swoją wejściówkę będzie można także nabyć na miejscu, w klubowej kasie – wówczas cena będzie wynosić 30 zł.

emuze.me

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?