Wielki Finał Polish DJs Chart 2022 zbliża się dużymi krokami! Gdzie i kiedy odbędzie się gala?

W 2022 roku Wielki Finał Polish DJs Chart odbędzie się wcześniej niż poprzednio. Tym razem gala finałowa także odbędzie się w klubie.

pdc

Najważniejszy plebiscyt polskiej sceny klubowej w tegorocznej odsłonie powoli dobiega końca. Polish DJs Chart 2022 cieszy się rekordową popularnością – na 5 dni przed zamknięciem głosowania swoje formularze wysłało kilkanaście tysięcy osób. Jak głosy fanów – a także wyniki słuchalności na Spotify – przełożą się na kształt najnowszego rankingu? Przekonamy się o tym podczas wielkiego finału, którego pierwsze szczegóły mamy przyjemność Wam przedstawić.

Widzimy się w klubie

Zaczynamy od daty – a ta uległa względem poprzednich lat istotnej zmianie. Dotychczas wyniki głosowania publikowane były w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku jednak postanowiliśmy przenieść się o tydzień wcześniej. Tym samym Wielki Finał Polish DJs Chart 2022 odbędzie się w piątek, 9 grudnia.

Ubiegły rok przyniósł dla rankingu niemałe zmiany. Oprócz rozszerzenia formuły i dodania kryterium związanego ze Spotify, postanowiliśmy wyjść z galą finałową poza studio Xoni On Air. W efekcie ubiegłoroczny werdykt zaprezentowaliśmy we wrocławskim klubie Wall Street. W tym roku oficjalne rozstrzygnięcia Polish DJs Chart będą mieć miejsce w klubie Guarana w Ostrowie Wielkopolskim.

Kolejne szczegóły na dniach

Po zakończeniu głosowania (a więc w przyszłym tygodniu) zaprezentujemy lineup tegorocznej imprezy. Wówczas ruszy także sprzedaż biletów – będziecie mogli je kupić za pośrednictwem platformy Going. Jeśli nie będziecie mieli możliwości pojawić się na miejscu, będziecie mogli – wzorem ubiegłych lat – śledzić finał na żywo na facebook’owej stronie Shining Beats. Natomiast, jeśli nie chcecie ominąć wszelkich innych szczegółów dotyczących rankingu, bądźcie na bieżąco z social mediami Polish DJs Chart.

pdc

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?