Polski tydzień u Hardwell’a. Tribbs i Matt Dybal z nowymi numerami w Revealed

Matt Dybal na mocno, zaś Tribbs bardziej na chillowo – w taki sposób polscy twórcy zaprezentowali się w ten weekend w labelach Hardwell’a.

sunrise

Niedawno wspominaliśmy na naszych łamach istotnym kamieniu milowym w historii Revealed Recordings, którym było 1000. release. Przypomnijmy – jest nim collab Hardwell’a i KAAZE’a zatytułowany “Move”, który otwierał set Holendra na Ultra Music Festival 2024. Życie toczy się jednak dalej, dlatego też kolejne tygodnie przynoszą kolejne nowości. A tak się składa, że w uniwersum wytwórni zarządzanych przez bredańczyka – niczym w pewnej niemieckiej sieci sklepów – mamy właśnie tydzień polski. Tego samego dnia ukazały się bowiem dwa utwory stworzone przez naszych twórców, a takie combo jest w dużych EDMowych wytwórniach nieczęste.

Matt Dybal i Tribbs wydają u Hardwell’a

Pierwsza z propozycji to kolejna już wizyta w Revealed Mateusza Dybalskiego, młodego polskiego twórcy znanego jako Matt Dybal. Jego debiut w tym miejscu miał miejsce już w 2022 roku, w ramach samplera z okazji Amsterdam Dance Event. W kolejnym roku były kolejne dwa numery – jeden w głównym labelu, zaś drugi w Revealed Radar, gdzie już w 2024 roku ukazały się dwa kolejne jego numery. Czerwiec przynosi zaś powrót do głównej oficyny, gdzie ukazało się osadzone w brzmieniach bigroom techno “Fantasy”. W tym numerze energii zdecydowanie nie brakuje!

kalendarz

W trochę inną stronę skręcił z kolei Tribbs, dla którego “Breathe” jest debiutem w Gemstone, house’owej odnodze Revealed. Polski producent po raz kolejny udowadnia, że osoby postrzegające go jako gościa, który nie umie niczego innego poza coverami, nie mają racji. Tym razem Mikołaj połączył siły z holenderskim producentem o pseudonimie RSCL oraz norweską wokalistką kojarzoną jako ZANA. Z tej kooperacji wyszedł dość chillowy, stutter house’owy utwór, który – choć posiada dość wysokie tempo – to może wyzwalać zupełnie inne emocje od wcześniej wspomnianego “Fantasy”.

kalendarz

Ostatnie dni ogólnie rzecz biorąc są naprawdę dobre w kontekście wydawnictw polskich twórców w zagranicznych elektronicznych wytwórniach. Przykładowo – duet VAMERO wydał właśnie kawałek u KSHMR’a, DJ Kuba & Neitan oraz EMDI zawitali w Hexagonie Dona Diablo, zaś onTune i Indecent Noise dali do pieca w Damaged, labelu Jordana Suckley’a. Swoje solidne trzy grosze dołożyli do tego Tribbs i Matt Dybal – tym samym zdecydowanie fani polskiego EDMu mają z czego się cieszyć!

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?