porter_robinson-nurture

Porter Robinson przy okazji premiery nowego singla ujawnił datę wydania drugiego studyjnego albumu

Porter Robinson przy okazji premiery nowego singla “Look At The Sky” ujawnił datę premiery swojego drugiego albumu “Nurture”.

freedom

Niedawno Porter Robinson zapowiedział swój czwarty już singiel z płyty “Nurture”. Sam album miał ukazać się jeszcze w zeszłym roku, jednak temat przeciągnął się na ten rok. Przy okazji premiery singla “Look At The Sky” w tym tygodniu w końcu poznaliśmy oficjalną datę wydania oraz więcej szczegółów na ten temat. Jak się okazuje, drugi studyjny album Amerykanina nie jest tak daleko jak mogłoby się wydawać.

Płyta na wiosnę

Nurture” wyląduje na półkach sklepowych oraz na portalach streamingowych 23 kwietnia – dzień po Światowym Dniu Ziemi.

Wraz z premierą “Look At The Sky” ruszył pre-order, w którym jest możliwość zakupu albumu w formie winyla bądź płyty CD. Dostępny jest też 40-stronicowy art-book zawierający ilustracje stworzone przy okazji projektowania wizualnej strony albumu.

Jest też opcja dla najbardziej zagorzałych fanów 28-latka, a także dla kolekcjonerów. Edycja skierowana do nich zawiera 2 winyle z alternatywną okładką, artbook, specjalny box oraz dodatkowe 7 winyli z singlami. Tutaj już jednak mowa o wydatku rzędu 160 dolarów.

W stylu Portera

A co możemy powiedzieć o “Look At The Sky”? Ano to, że stali słuchacze amerykańskiego twórcy nie powinni być zaskoczeni. Numer zachowany jest w Porterowskiej, nieszablonowej estetyce – co jest zdecydowaną zaletą tej kompozycji.

Już po dotychczasowych wydaniach widać, że możemy spodziewać się czegoś nieszablonowego. Czy “Nurture” będzie tak przełomowy jak jego poprzednik “Worlds” z 2014 roku? Tego dowiemy się już wkrótce.

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?