Poznaliśmy pełny lineup World Club Dome 2022. Mamy w nim dwóch Polaków!

Sikdope i Adam de Great – ci dwaj polscy DJe i producenci pojawili się w lineup’ie tegorocznego World Club Dome.

reklamujsie

Bookingi polskich DJów i producentów za granicą – podobnie, jak supporty rodzimych produkcji przez czołowe nazwiska EDMu – stają się już praktycznie codziennością. W tym sezonie w swoich kalendarzach występy poza granicami naszego kraju ma niemała ilość naszych reprezentantów. I mowa tu często o największych festiwalach, takich jak chociażby Tomorrowland, gdzie wystąpią Blinders, Catz ‘n Dogz i Matthew Clarck, bądź Parookaville i Balaton Sound, gdzie zamelduje się Sikdope. Zatrzymajmy się na chwilę na tym ostatnim – wszak nasz basowy towar eksportowy dopisuje właśnie do swojego kalendarza kolejne europejskie granie.

Dwóch Polaków w Frankfurcie

Tym razem Dawid dołączył do lineup’u planowanej na pierwszy weekend czerwca letniej edycji World Club Dome. Wydarzenie właśnie ogłosiło wszystkie nazwiska ze swojego przepastnego, bo obejmującego ponad 200 aliasów, składu. Znalazło się w nim dwóch Polaków – Sikdope, który zagra na scenie Mausio Uncensored 5 czerwca…

…oraz Adam de Great, który 4 czerwca zamknie scenę portalu We Rave You.

Co istotne – obydwaj otrzymali bardzo dobre sloty. Dawid zagra swojego seta jako przedostatni (supportować go będą m.in. Maddix i Matroda)…

…zaś Adam będzie swoim setem zamykać scenę (tutaj supportować go będą chociażby Kryder czy Steff da Campo).

Nie będziemy kryć – miło widzieć rodzimych reprezentantów wysoko ustawionych w czasotabelkach festiwali!

Bilety na WCD do wygrania w Shining Beats

World Club Dome – Las Vegas Edition odbędzie się w dniach 3-5 czerwca na stadionie Eintrachtu we Frankfurcie nad Menem. Pełny lineup prezentuje się następująco:

Bilety na imprezę powoli się kończą, ale dla zainteresowanych wyjazdem mamy dobre wieści. Jeszcze w tym tygodniu będziecie mogli wygrać u nas karnety na to swoiste otwarcie sezonu festiwalowego w Niemczech. Sprawdzajcie nasze social media bliżej weekendu!

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?