Poznaliśmy wszystkich gości specjalnych polskich koncertów R3HAB’a. Wśród nich… Sobel

Podczas warszawskiego koncertu R3HAB’a pojawi się także niespodziewany gość specjalny – i będzie nim raper Sobel.

pdc

Na ujawnienie pełnego składu artystów, którzy uświetnią swoją obecnością nadchodzące koncerty R3HAB’a, musieliśmy trochę poczekać. Kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszego gościa specjalnego, którym był Skytech. Na dwa tygodnie przed obydwiema imprezami, organizatorzy odsłonili wszystkie karty, dzięki którym znamy pełny skład supportu przed setami Fadila.

Czołowe postaci polskiego clubbingu…

W obydwóch lokalizacjach dominować będą nasi rodzimi gracze. Zarówno we Wrocławiu, jak i w Warszawie wystąpią znani z polskich klubów oraz łamów Shining Beats Skytech, I.GOT.U oraz DNF.

Oprócz nich za deckami zaprezentuje się projekt Vinyl Mode. Będzie to pierwsza okazja ku temu, aby polska publiczność zapoznała się z selekcją saudyjskiego producenta.

…oraz niespodziewany gość specjalny

Lineup warszawskiej imprezy będzie się istotnie różnić od lineup’u imprezy wrocławskiej. W Progresji pojawi się bowiem gość specjalny – a jest nim Sobel, jeden z najpopularniejszych wśród młodzieży raperów i wokalistów w ostatnich miesiącach. Postać tak uwielbiana, jak i kontrowersyjna będzie naprawdę zaskakującym rapowym wyłomem w niemalże stuprocentowo EDMowym lineup’ie. Jesteśmy już teraz ciekawi, jak to połączenie sprawdzi się w praktyce!

Przypomnijmy – R3HAB wystąpi w Polsce dwukrotnie – 8 kwietnia w Warszawie oraz 9 kwietnia we Wrocławiu. Bilety na obydwa wydarzenia w cenie 59 zł znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad obydwoma koncertami.

pdc

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?