Skytech pierwszym gościem polskich koncertów R3HAB’a

Poznaliśmy pierwszego artystę, którego R3HAB zaprosił do lineupu swoich kwietniowych imprez w Polsce. Jest nim Skytech.

PDC

Jak obiecał, tak robi – R3HAB, po tym, jak nie dotarł na swój warszawski koncert w 2019 roku, szykuje coraz bardziej swoich fanów na aż dwa wiosenne występy w naszym kraju. W dniu publikacji tego tekstu do pierwszego z nich – w warszawskiej Progresji – zostało już tylko 30 dni. Przyszedł więc czas na ogłoszenie gości, którzy wystąpią jako support Fadila. Informacje te – na to wygląda – będą podawane stopniowo, a pierwszą z nich poznaliśmy przy okazji startu kampanii outdoorowej koncertów.

W reprezentacyjnych miejscach Warszawy i Wrocławia zostały wywieszone dwie wielkopowierzchniowe płachty promujące koncerty R3HABa. Oprócz holenderskiej gwiazdy (i między innymi naszego loga), na ekspozycjach pojawiło się jeszcze jedno nazwisko – Skytech.

emuze.me

Lineup (jak na razie): R3HAB i Skytech

Obecność Mateusza jako support R3HAB’a nie powinna nikogo dziwić. Panowie mają bowiem na swoim koncie już kilka wspólnych utworów, na czele z kultowym “Tiger” z 2015 roku. Zwycięzca ubiegłorocznego Polish DJs Chart w dalszym ciągu wydaje w CYB3RPVNK – labelu Holendra. W 2021 roku numery poznańskiego producenta trafiały tam kilkukrotnie – i to zarówno pod solowym aliasem, jak i w projekcie All That MTRS, w którym działa także Fafaq. Jeśli ktoś miałby stanowić bezpośredni support przed Fadilem, to pierwszym kandydatem jest właśnie Skytech.

Jest na co czekać!

Kolejnych gości poznamy w najbliższych dniach i tygodniach. Z tego, co przekazali nam organizatorzy wynika, że niektóre ogłoszenia mogą naprawdę mocno zaskoczyć osoby planujące wybrać się 8 kwietnia do Warszawy i 9 kwietnia do Wrocławia. A co z techniką sceniczną? Według naszej – i tu możecie nam zaufać, że bardzo dobrej – wiedzy, ma być pod tym względem jeszcze ciekawiej, niż podczas niedoszłego koncertu w 2019 roku. Aby móc przekonać się na własnej skórze, warto zakupić bilet już teraz. Obecnie w sprzedaży jest druga pula w cenie 59 zł – szczegóły dostępne są pod tym linkiem.

PDC

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad polskimi koncertami R3HAB’a.

emuze.me

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?