Q-Dance kończy 20 lat. Z tej okazji kultowa marka szykuje wielką imprezę urodzinową

Nie znamy jeszcze lineupu, ale możemy być pewni już teraz, że będzie to czołowa impreza spod znaku Hardstyle. Wszak dwudziestkę obchodzi się tylko raz!

kalendarz

Po dwóch dekadach poświęcenia przy promocji i organizacji eventów z muzyką hardstyle agencja Q-Dance planuje z przytupem świętować swoje dwudzieste urodziny. Firma, która została założona w 1999 roku, w swoim portfolio ma między innymi współorganizację festiwalu Tomorrowland a także realizację eventów pod kultowymi markami pokroju Defqon.1 czy Qlimax (na który możecie wybrać się wspólnie z HardTripami – szczegóły tutaj). Jest więc co wspominać, a punktem kulminacyjnym obchodów będzie specjalna impreza DEDIQATED – 20 years of Q-dance.

Event odbędzie się 8 lutego 2020 roku na stadionie GelreDome w Arnhem (a więc tam, gdzie swoje miejsce mieć będzie Qlimax). Impreza potrwa aż 11 godzin i zacznie się już w samo południe. Na chwilę obecną nie znamy lineupu imprezy, lecz – spoglądając na gwiazdy, jakie goszczą na imprezach Q-Dance – jesteśmy pewni, że będzie to pierwsza półka gwiazd “harder styles”.

kalendarz

Jeśli należysz do naszej hardstylowej rodziny, odwiedziłeś ponad 50 wydarzeń lub po prostu doświadczyłeś pierwszych nawiązanych przyjaźni lub spotkałeś miłość swojego życia na jednym z naszych wielu festiwali.
Jeśli doprowadziłeś swoich rodziców do szaleństwa przenikliwym dźwiękiem basu, wpadłeś w błoto podczas POWER HOUR, oglądałeś nasze koncerty ze łzami w oczach lub spędziłeś niekończące się godziny w samochodzie, aby zdążyć na opening show.
Więc jesteś jednym z nas. Q-dance masz w sercu i umyśle, więc… jesteś DEDIQATED

Sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie (wraz z pakietem hotelowym) zacznie się już 19 października. Osoby, które będą chciały zakupić same bilety, będą mogły zrobić to tydzień później. Dla zainteresowanych zorganizowanym wyjazdem do Holandii mamy dobre wieści – HardTripy planują coś takiego zrealizować!

ultra

To jedna z najważniejszych imprez, nie tylko roku, ale ogólnie, więc nie może nas tam zabraknąć. Spodziewamy się dużego zainteresowania, więc pewnie pojedziemy na obu naszych trasach. Na razie czekamy na więcej szczegółów od organizatora.

HardTripy

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?