Już wkrótce start sprzedaży biletów na Qlimax 2019. Wiemy, jak zapewnić je sobie już teraz!

Bilety wyprzedają się w minuty po rozpoczęciu sprzedaży. Podpowiadamy, w jaki sposób zarezerwować sobie wejściówki na Qlimax 2019 wraz z dojazdem już teraz.

sunrise

Muzyka hardstyle wśród polskich fanów EDM zyskuje na popularności. Nic dziwnego – wszak światowe trendy, popychane do przodu przez chociażby najpopularniejszych DJów i producentów, którzy raz po raz wplatają w swoje występy cięższe brzmienia, tylko temu sprzyjają. Niestety, mimo coraz większej ilości organizowanych w Polsce eventów z taką muzyką (w tym roku przykładowo I AM HARDSTYLE, Sunrise Festival czy Kings Of Hardstyle Festival), najwięcej dzieje się za granicą – a prym wiedzie kolebka hardstyle’u, którą jest Holandia.

To stamtąd pochodzi legendarna już marka Q-Dance, która w swoim portfolio ma takie wydarzenia, jak chociażby Defqon.1, Tomorrowland (tak, Q-Dance jest jednym z organizatorów Madness), Qapital czy odbywający się już w ten weekend w Niemczech IMPAQT.

kalendarz

W portfolio tego znanego chyba każdemu fanowi hardowego grania brandu jest także organizowany już od 2000 roku festiwal Qlimax. Jednodniowa impreza od 2003 roku odbywa się w trzecią bądź czwartą sobotę listopada na stadionie w Arnhem, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa lokalna drużyna piłkarska Vitesse.

ultra

Lineupem rządzą pewne reguły, które są niezmienne od lat – przykładowo pierwszy występ składa się z klasyków muzyki hardstyle, zaś imprezę zamyka DJ grający hardcore i jeszcze cięższe klimaty. Ciekawostką jest też fakt odnośnie timetable, które do samego końca pozostaje tajemnicą.

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 listopada. Na ten moment nie znamy lineupu – jednak, pamiętając edycje poprzednie, możemy się spodziewać czołowych postaci sceny hardstyle’owej (w ubiegłym roku grali między innymi Coone, Wildstylez oraz twórcy hymnu ubiegłorocznej edycji – Sub Zero Project).

sunrise

Mimo braku informacji odnośnie artystów, zainteresowanie jest spore – impreza z reguły wyprzedaje się w mgnieniu oka, jeszcze przed ogłoszeniem lineupu. Dlatego też warto zainteresować się tematem już teraz. Oficjalna sprzedaż rozpoczyna się 13 września o godzinie 13:00, jednak jest sposób, dzięki któremu już teraz można być pewnym wyjazdu do Holandii.

Mamy tu na myśli podróż organizowaną przez specjalizującą się w wyjazdach na hardstyle’owe eventy ekipę Hardtripy. Podobnie jak w ubiegłym roku, z kilku miast w Polsce wyruszą autokary pełne fanów muzyki hardstyle. Dotychczas każdy z wyjazdów wyprzedawał się w całości (co nie powinno dziwić), dlatego mając z tyłu głowy klimat, rangę i popularność imprezy, warto już teraz rozważyć zamówienie swojego zestawu.

Szczególnie, że miejsc coraz mniej – na ten moment wyprzedały się wszystkie miejsca na trasie numer 1 (wyjazd z Warszawy, przejazd przez Łódź i Poznań) i dostępne są wyłącznie miejsca w autokarach jadących z Katowic i Wrocławia – a więc na trasach numer 2 i 3.

ultra

kalendarz

W ramach kosztującego 870 zł zestawu – oprócz biletu na Qlimax i dojazdu tam i z powrotem – uczestnik zapewnia sobie zestaw dodatków oraz ubezpieczenie NNW.

Więcej informacji na temat wyjazdu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem hardtripy.pl/qlimax2019.

sunrise

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?