Teraz już oficjalnie: I AM HARDSTYLE Poland już w listopadzie w Łodzi!

Fani Hardstyle’u mają coraz więcej powodów do zadowolenia – Brennan Heart i ekipa już na jesieni zawładnie łódzką Atlas Areną!

kalendarz

Trzeba przyznać, że coraz liczniejsza grupa fanów hardstyle w Polsce – ma coraz mniej powodów do narzekań na ilość eventów tematycznie ukierunkowanych na ich ulubiony odłam muzyki elektronicznej. Niedawno pisaliśmy o powrocie festiwalu Kings of Hardstyle w EnergyLandii w Zatorze, wspieraliśmy także inicjatywę polskiej społeczności HardTripy z ich autorskim eventem – Let’s Celebrate Life!, a dziś polskich fanów 150 uderzeń na minutę do czerwoności grzeje wieść o zbliżającej się imprezie I AM HARDSTYLE Poland!

Eventy spod szyldu I AM HARDSTYLE miały już miejsce w Holandii, Austrii, Niemczech, Chile, Australii i Hiszpanii. Czas na Polskę! Jak podają na oficjalnej stronie internetowej organizatorzy, impreza odbędzie się 9 listopada 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Sprzedaż biletów startuje 31 maja.

emuze.me

Marka I AM HARDSTYLE to nie tylko wydarzenia, na których grana jest szeroko pojęta ciężka muzyka elektroniczna, ale również wytwórnia muzyczna i sklep z gadżetami – za tym wszystkim stoi żywa legenda muzyki Hardstyle – Brennan Heart! Patrząc na składy artystów poprzednich edycji, można łatwo domyśleć się, że prócz Fabiana wystąpią artyści regularnie wydający swoje produkcje w labelu – a są to DJe i producenci ze ścisłej czołówki sceny hardstyle.

Przykładowo – podczas eventu mającego miejsce w Niemczech zagrali m.in.: Coone, D-Block & S-te-Fan oraz Sub Zero Project. Projekt przejął także jedną ze scen podczas holenderskiego eventu Kingsland, który odbył się 27 kwietnia – wystąpili tam chociażby Da Tweekaz, Ran-D oraz Atmozfears!

ultra

Czekamy na więcej informacji, bo sprawa zapowiada się naprawdę obiecująco!

emuze.me

Total
67
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?