Znamy lineup tegorocznej, wirtualnej edycji Qlimax. Zanosi się na wyjątkowe show!

Tegoroczna edycja Qlimax odbędzie się w formie online’owego show. Poznaliśmy już wszystkich DJów zaangażowanych w wydarzenie.

sunrise

Sytuacja związana z pandemią nie omija nikogo – także największych graczy na scenie eventowej. Tym samym także Qlimax – jedna z najbardziej znanych imprez z muzyką hardstyle na świecie – musiał przenieść się do internetu. Nie znaczy to jednak, że podczas tegorocznej edycji zabraknie rozmachu – Q-Dance pokazało już przy okazji wirtualnego Defqon.1, że w robienie klimatu podczas online’owych imprez umie jak mało kto.

Od euphoriców po frenche

O tym, że Qlimax – podobnie jak Defqon.1 – odbędzie się tylko wirtualnie, pisaliśmy już jakiś czas temu. Wtedy nie znaliśmy jednak jeszcze lineup’u imprezy. Teraz już znamy wszystkich artystów, którzy będą częścią wielkiego show. Potwierdziło się więc, że na imprezie organizowanej przez Q-Dance wystąpi B-Front i Headhunterz, we wspólnym secie z JDX. W lineupie zagościli również Sub Zero Project, KELTEK, Sefa, Phuture Noize i The Qreator. Tradycyjnie więc mamy różnorodnych artystów, od lekkich melodycznych euphoric’ów po ciężkie brzmienia frenchcore.

kalendarz

Płatny stream

Wirtualna edycja Qlimax odbędzie się już 28 listopada, czyli za niewiele ponad tydzień. W tym miejscu przypominamy, że transmisja nie będzie niestety darmowa – wydarzenie odbędzie się w formule PPV.  Wykupić ją można za 9,95 euro (około 45 złotych) na oficjalnej stronie Q-dance.

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?