qlimax

Qlimax 2021 w formie livestreama. Pięciogodzinne show już w tą sobotę

Tegoroczny Qlimax został odwołany z powodu kolejnego lockdownu w Holandii. Organizatorzy postanowili jednak zorganizować darmowy livestream.

sunrise

Kilka dni temu w Holandii przez tamtejszy rząd został ogłoszony kolejny lockdown. Uniemożliwia on odbywanie się większych eventów muzycznych przez co najmniej następne trzy tygodnie. Związku z tym do skutku nie dojdzie również planowany na 20 listopada Qlimax. Jest to ogromny cios dla organizatorów, gdyż impreza musiała zostać odwołana tydzień przed planowanym terminem, podczas gdy przygotowania do niej trwały już w najlepsze. Pomimo to, organizatorzy nie załamują się i ogłosili darmowy livestream. Ma on choć w minimalnym stopniu złagodzić ból i dać trochę radości fanom imprezy.

Qlimax Distorted Reality

Jak ogłoszono na mediach społecznościowych Q-Dance i Qlimax’a livestream odbędzie się w dniu, w którym normalnie miał odbyć się event, a więc w sobotę 20 listopada. Będzie on trwać pięć godzin – od 20.00 do 01.00. Wydarzenie online będzie całkowicie darmowe i dostępne do oglądania na całym świecie przez platformę Q-Dance.

kalendarz

Podczas livestreamu wystąpią artyści, którzy mieli wystąpić na “stacjonarnej” edycji eventu. Są to:

kalendarz

Zany
D-Block & S-Te-Fan
The Qreator
Sub Zero Project
Ran-D
Sound Rush
Rebelion
D-Sturb & Act Of Rage
Sefa
Villain

Qlimax w… kuchni!

Z inicjatywą poprawy nastroju wyszli również bracia Sound Rush, którzy w środę 17 listopada zaprezentowali “Qlimax in the Kitchen”.

sunrise

Sama kuchnia Sound Rush już kilkakrotnie stała się popularna, za sprawą żartobliwych filmów na których to naśladują popularne postacie ze sceny Hardstyle.

Pokaz na żywo, choć odbył się w domowych warunkach, zawierał charakterystyczne elementy Qlimax’u – opadnięcie kurtyny i odsłonięcie sceny. Oczywiście wszystko rozpoczęło się od występu The Qreatora, a potem można było zobaczyć artystów, którzy znaleźli się w lineupie tegorocznej edycji. Jest tylko jeden haczyk – niemalże wszystkimi prezentującymi się na “scenie” byli przebrani bliźniacy Sound Rush! Nie zabrakło jednak autentycznych postaci – gośćmi duetu byli bowiem MANDY oraz Ran-D.

Pełne, trzygodzinne show jest dostępne na portalu YouTube.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?