Tak brzmiał Qlimax 2022. Sety z imprezy oficjalnie dostępne!

Oczekiwanie na tegoroczną edycję Qlimax postanowił umilić sam organizator, udostępniając niemal wszystkie występy z 2022 roku.

sunrise

Choć do tegorocznej edycji Qlimax zostało jeszcze sporo czasu, to spora część fanów hard dance już czeka z niecierpliwością na pierwsze informacje odnośnie edycji 2023. Na te musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Niemniej – fanom imprezy w Arnhem agencja Q-dance postanowiła umilić trochę to oczekiwanie. W sieci właśnie pojawiły się sety z edycji ubiegłorocznej.

8 z 11

Zeszłoroczna edycja Qlimax’u odbyła się po trzyletniej przerwie. Było to zatem wyjątkowe wydarzenie, które cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem, o czym możecie przeczytać w naszej relacji. Dla tych, którym opis słowny nie wystarcza, mamy dobrą informację. Agencja Q-dance właśnie opublikowała większość wideo setów z imprezy. Możemy więc się przenieść na stadion Gerledome i poczuć ten wyjątkowy klimat. Na YouTube‘owym kanale znajdziemy między innymi sety od Ran-D, Zany czy D-Block & S-te-Fan. Niestety nie wszystkie sety zostały jeszcze udostępnione. Na chwilę obecną występy Sub Zero Project, Sefa i D-Sturb & Act of Rage zostały “ukryte”, co widzimy na playliście z setami. Możemy więc się domyślać, że za jakiś czas zostaną i one upublicznione. Zanim to się stanie, cieszmy się tym co mamy. Wszystkie osiem wideo setów znajdziecie poniżej.

kalendarz

Zany 
Vertile
D-Block & S-te-Fan
Rebelion
Ran-D
The Qreator
Devin Wild
DJ The Prophet

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?