qlimax

Qlimax powraca po 3 latach! Znamy lineup imprezy, startuje też sprzedaż biletów

Po trzech latach od ostatniej pełnoprawnej edycji, do gry powraca Qlimax. Czołowy halowy event z muzyką hard dance opublikował lineup.

sunrise

Ostatnie dwa lata dla fanów Qlimax‘u były inne niż zazwyczaj. W 2020 i 2021 roku jedna z największych hardstyle’owych imprez odbyła się tylko w wirtualnym świecie. Rok temu imprezę odwołano na nieco ponad tydzień przed zaplanowaną na końcówkę listopada datą. Na szczęście już tej jesieni impreza powraca do swojej tradycyjnej formy. Na trzy miesiące przed otwarciem bram poznaliśmy artystów, którzy wystąpią na hardstyle’owym święcie.

Plejada gwiazd

Qlimax w tym roku odbędzie się w ostatnią sobotę listopada (tj. 26.11) na stadionie GelreDome w Arnhem. W miejscu, w którym na co dzień swoje mecze rozgrywa drużyna Vitesse, wystąpi plejada gwiazd ze świata hard dance. Ujrzymy między innymi duety D-Block & S-te-Fan czy Sub Zero Project. Swoje umiejętności zaprezentują również Sefa, Ran-D czy D-Sturb we wspólnym secie z Act of Rage. Za deckami pojawi się także kończący karierę The Prophet, ikona holenderskiej sceny hardowej. Cały lineup prezentujemy poniżej.

kalendarz

Qlimax 2022 – Lineup
Zany
The Qreator
Sound Rush
D-Block & S-te-Fan
Ran-D
Sub Zero Project
DJ The Prophet
Rebelion
Rooler
D-Sturb & Act of Rage
Sefa
Villain

kalendarz

Wyjazd z Polski

Mamy też dobrą wiadomość dla polskich fanów hard dance, mających ochotę na trip do Arnhem. Na Qlimax tradycyjnie będzie można się wybrać z Hardtripami. Zaprzyjaźniony organizator wyjazdów na hard eventy po całej Europie organizuje wyjazd na to wydarzenie. Zainteresowanie wyjazdem jest spore i miejsca w autokarach powoli się kończą, lecz można jeszcze zakupić pakiet bilet + przejazd z kilku miast w Polsce. Szczegóły na temat wyjazdu znajdziecie stronie HardTrip’ów.

kalendarz

sunrise

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?