Rap Stacja Festiwal potwierdza przyszłoroczną edycję. Znamy ceny biletów

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące przyszłorocznej edycji Rap Stacja Festival. Sława zmieni się w stolicę polskiego rapu już w lipcu.

kalendarz

Jesienno-zimowy okres to czas, kiedy social media przeróżnych festiwali budzą się do życia, aby powiadomić festiwalowiczów o następnej długo wyczekiwanej edycji wydarzenia. Agencja Music Station również postanowiła nie przespać tego momentu i już teraz podzielła się pierwszymi szczegółami na temat siódmej edycji Rap Stacja Festiwal.

To już siódma edycja!

Przyszłoroczna edycja festiwalu ma odbyć się w dniach 5-8 lipca w Sławie, a więc tam, gdzie w tym roku. Impreza ma być realizowana z jeszcze większym rozmachem. Przede wszystkim teren festiwalu powiększa się o “starą” plażę – ma tam stanąć scena dedykowana oldschoolowemu rapowi, która będzie aktywna we wszystkie dni eventu. Zmianie ma ulec także liczba scen – do dotychczasowych czterech dołączy piąta. Niezmienna pozostaje kwestia atrakcji dodatkowych – między koncertami, uczestnicy będą mogli skorzystać z różnorakich atrakcji takich, jak freestyle, graffiti, breakdance, basket lub wake.

kalendarz

Seria koncertów oficjalnie rusza już w środę (5 lipca) za sprawą before party przy kontenerze Red Bulla, aczkolwiek już od wtorku (4 lipca) w okolicznych klubach mają odbywać się imprezy. Tak jak w poprzednich edycjach i w tej przyszłorocznej będzie dostępne pole namiotowe. Ze względu na niewystarczającą ilość miejsc noclegowych w Sławie, zostanie zorganizowany dodatkowy transport do pobliskich miejscowości (Wieleń, Boszkowo) z większą bazą noclegową.

ultra

Line-up

Na ten moment o lineup’ie jeszcze nic nie wiadomo. Music Station deklaruje jednak, że będzie on jeszcze mocniejszy i jeszcze obszerniejszy w porównaniu z rokiem 2022. Podczas ostatniej Rap Stacji każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od takich artystów jak Mata czy Bedoes, do dopiero wschodzące gwiazdy, jak Gibbs. Nie zabrakło również klasyków, takich jak Tede, Sokół, Peja lub O.S.T.R. A jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądała szósta edycja z perspektywy uczestnika, zachęcamy do przeczytania naszej relacji.

Line-up zeszłorocznej edycji

Ceny biletów

Niestety, również Rap Stację nie ominęły podwyżki związane z aktualną sytuacją gospodarczą. Za pierwszą pulę karnetów trzydniowych będziemy musieli zapłacić 300 zł – co jest podwyżką o 50 zł w stosunku do ostatniej edycji. I tura biletów będzie składać się z 3 tysięcy sztuk. Druga pula będzie kosztować 350 zł i potrwa do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Bilety w sprzedaży będą od 15 listopada od godz. 16:00. Więcej szczegółowych informacji dowiecie się z tego linku.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?