Sub Zero Project, D-Block & S-Te-Fan i Da Tweekaz na żywo z Belgii. Oto livestream z Reverze 2021!

Tegoroczna edycja Reverze jest transmitowana na portalu YouTube. Będzie można obejrzeć niemal wszystkie sety ze sceny głównej.

kalendarz

Dla wielu sympatyków cięższych brzmień możliwość pojechania na event, na którym pojawią się najwięksi przedstawiciele muzyki hard, parę lat temu była normalką. Teraz jest to wyzwanie. Wyzwanie, które na szczęście ułatwiają organizatorzy belgijskiego eventu Reverze

Historia zatoczyła koło 

Kilkanaście miesięcy miłośnicy muzyki hard musieli czekać na możliwość pojechania na większy event. Ostatnim dużym wydarzeniem był… właśnie Reverze. W ubiegłym roku udało się zorganizować tą imprezę, a póżniej… długo, długo nic. Na szczęście realizacja takiego projektu w obecnych czasach zwiastować może powrót do normalności. Czy tak się stanie? Czas pokaże, a teraz trzymajmy kciuki. 

emuze.me

Reverze to jedna z najwększych imprez w świecie muzyki hard organizowana corocznie w Belgii. Całość słynie z niesamowitej oprawy wizualnej, a także z faktu, że projekt jest podzielony na dwie sąsiadujące ze sobą lokalizacje – Sportpaleis oraz Lotto Arena. Rozdzielenie scen nie przeszkadza wizytującym – w końcu każdy fan hard dance znajdzie coś dla siebie! 
 
Co roku na event zapraszani są najwięksi przedstawiciele cięższych brzmień. Na imprezie dominuje hardstyle, lecz możemy usłyszeć również hardcore, frenchcore, a także… muzykę tek, która jest bardzo popularna w tym obszarze Europy.  

Wake of the Warrior 

Tegoroczny hymn został stworzony przez twórcę o pseudonimie Refuzion i nosi tytuł “Wake of the Warrior”. Młody norweski producent podjął się nie lada wyzwania. Miał stworzyć główny utwór do imprezy, na którą przyjadą spragnieni miłośnicy hardów. Czy spełnił oczekiwania? Zdania są podzielone. Jedno jest pewne – całość idealnie obrazuje przesłanie belgijskiego eventu – obudzić jedno plemię, bądź wojownika drzemiącego w każdym sympatyku cięższych brzmień.

ultra

Refuzion – Wake of the Warrior

Będzie dobrze! 

Reverze od lat słynął z największych aliasów w lineup’ie. W tym roku nie będzie inaczej. Na belgijskiej ziemi wystąpią między innymi Sound Rush, D-Block & Ste-fan, Da Tweekaz, Sub Zero Project, D-Sturb, B-Front oraz Phuture Noize. Pełny skład lineup’u znajdziecie pod tym linkiem.

Po ogłoszeniu pełnej listy wizytujących artystów doszło do pewnej roszady. Kilka dni temu MYST ogłosił zakończenie kariery producenckiej, przez co jego miejsce podczas wydarzenia zajął niezwykle obiecujący Devin Wild, który rozpocznie imprezę na Lotto Arena.

Co ciekawe na tym evencie wystąpi również osoba podejrzewana o stworzenie hymnu tegorocznej edycji eventu Qlimax – a jest nią Ran-D. Spekuluje się, iż na Reverze premierowo usłyszymy główny utwór rytuału w Arnhem. Czy tak będzie? Miejmy nadzieje! 

kalendarz

Qlimax 2021 – The Reawakening

Zostajesz w domu? Żaden problem! 

Dla wszystkich, którzy postanowili zostać w domu, mamy dobrą informację. Impreza będzie transmitowana na żywo od 22:00 do 5:30 na oficjalnym kanale Bass Events w serwisie YouTube. Rozkład jazdy livestreamu prezentuje się następująco:

22:15 – 22:45 Mark With a K & MC Chucky LIVE
22:45 – 23:30 Sound Rush
23:30 – 00:30 D-Block & S-te-Fan
00:30 – 01:00 Refuzion LIVE
01:00 – 02:00 Da Tweekaz
02:00 – 02:30 Hard Driver: Chemistry LIVE
02:30 – 03:15 Sub Zero Project
03:15 – 04:00 Reverze Flashback by Pat B
04:00 – 04:45 Ran-D
04:45 – 05:30 D-Sturb

emuze.me

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?