kontakt

REZZ to obecnie jedna z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych artystek płci pięknej. Jej kariera nabiera rozpędu z roku na roku i powoli staje się naprawdę dużym nazwiskiem w muzyce elektronicznej. W listopadzie zeszłego roku wydała już swój trzeci album studyjny. “Spiral” został przyjęty bardzo dobrze, co potwierdziły liczne opinie zarówno fanów, jak i innych producentów. My także pochyliliśmy się nad tym wydawnictwem – naszą krótką opinię znajdziecie tutaj.

Bonusowy track

Nie minęło wiele dni nowego roku, a Isabelle postanowiła dorzucić coś jeszcze. Na początku stycznia zapowiedziała wydanie bonusowego utworu do wspomnianego wyżej albumu.

Tym samym utwór “Menace” staje się dwunastym kawałkiem dołączającym do krążka artystki. Osoby, którym spodobało się “Spiral”, powinny być zaskoczone – kawałek jest wszak mocno dopasowany do klimatu całego wydawnictwa. Warto zauważyć, że współpraca oraz przebywanie z Joelem Zimmermanem aka deadmau5 procentują i słychać to wyraźnie w tym nowym kawałku. REZZ od początku kariery inspiruje się Kanadyjczykiem, co ewidentnie wychodzi jej na dobre.

Sprawdźcie sami mocną propozycję od REZZ!

kontakt