Trance w Warszawie już w ten weekend! Przed nami Road To Dreamstate Europe 2024

Darren Porter i John 00 Fleming zagrają rozszerzone sety podczas pierwszego oficjalnego preparty Dreamstate Europe.

sunrise

Duże halówki nad Wisłą to w dużej mierze trance’owe halówki. Prym pod tym względem wiodą dwie agencje – Euforia Festivals oraz TME. Ta druga z nich zresztą ma niemałe zasługi dla fanów euforycznych brzmień w Polsce. Wszak to właśnie oni odpowiedzialni są za ściągnięcie brandu Dreamstate i organizację oficjalnej europejskiej edycji kultowego trance’owego wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych. Za nami trzy edycje tej imprezy, zaś czwarta planowana jest na 6 kwietnia. Miejsce to samo (czyli PreZero Arena Gliwice), to samo zresztą jest natężenie szanowanych przez trancemaniaków gwiazd, które pojawią się na scenie. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

Trance’owa rozgrzewka

Zanim jednak fani trance’u zjadą się na Śląsk, będą mieli okazję spotkać się w stolicy. Po raz pierwszy bowiem zorganizowane zostanie oficjalne preparty Dreamstate Europe, które odbędzie się w piątek 8 marca w Pradze Centrum. Trzeba przyznać, że organizatorzy popisali się pod względem lineup’u. Za deckami warszawskiej miejscówki pojawią się wszak uznane postaci sceny trance – John 00 Fleming i Darren Porter. Ten pierwszy zaserwuje aż trzygodzinnego seta, zaś drugi – półtoragodzinnego. Oprócz nich, wystąpi także polski support – Matt Bukovski, Robbie Seed i Rafuss.

kalendarz

Poniżej znajdziecie rozpiskę godzinową występów podczas Road To Dreamstate Europe 2024.

kalendarz

22:00 – 23:00 Rafuss
23:00 – 00:00 Robbie Seed
00:00 – 03:00 John 00 Fleming
03:00 – 04:30 Darren Porter
04:30 – 06:00 Matt Bukovski

Road To Dreamstate Europe 2024 – bilety

Obecnie dostępna jest trzecia pula biletów na Road To Dreamstate Europe 2024. Możecie je kupić w cenie 99 zł w bileteriach Abilet oraz Going. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?