Oto pełny lineup Dreamstate Europe 2024. Kto wystąpi podczas trance’owego święta w Gliwicach?

ATB, Giuseppe Ottaviani i spółka wystąpią 6 kwietnia 2024 roku w PreZero Arenie Gliwice podczas Dreamstate Europe 2024.

silesia beats

Europejska edycja znanego na całym festiwalowym świecie Dreamstate już chyba na stałe zadomowiła się w Polsce. Od 2019 roku (poza oczywistą, pandemiczną przerwą) jedno z czołowych trance’owych wydarzeń w naszej części Europy ma swój dom na Śląsku. Czwarta edycja Dreamstate Europe odbędzie się już 6 kwietnia 2024 roku w PreZero Arenie Gliwice. Lineup tego wydarzenia nie ma już przed nami tajemnic. Sprawdźmy więc, kto już wkrótce rozkręci imprezę dla tysięcy trancemaniaków z Polski i nie tylko!

Postarali się

Skład artystów, którzy zjawią się na Dreamstate Europe 2024 wygląda na naprawdę różnorodny i zarazem ambitny. Coś dla siebie znajdą zarówno fani płynących, upliftowych numerów, jak i ci ceniący sobie mocne uderzenie, czasami skręcające w stronę techno. Nie zabraknie psychodelicznych brzmień, podobnie jak i tych progresywnych. Na czele tego całego zamieszania staną ATB – ikona europejskiej sceny klubowej oraz Giuseppe Ottaviani – rezydent Dreamstate Europe.

jay_cluss

W sumie lineup stanowi 12 aliasów. Całą pulę ogłoszeń otworzyli Craig Connelly i Factor B, którzy zagrają seta b2b. Następnie dołączył do nich John 00 Fleming, jedna z legend brytyjskiego trance’u. Jako trzeci swoje miejsce w składzie znalazł dobrze przyjmowany w naszym kraju Will Atkinson.

ultra

Ogłoszenie numer cztery to Beat Service (aka Madison Mars) i Space Rockerz, którzy uruchomili wspólny projekt o nazwie atDusk. Niedaleko później potwierdzony został ktoś, bez kogo Dreamstate Europe to nie Dreamstate Europe – czyli Giuseppe Ottaviani. Przed polską publicznością zaprezentuje się także Yoshi & Razner, którzy do Gliwic przywiozą swój nowy projekt o nazwie Genesis. Panowie będą celować w bardziej techowe brzmienia – podobnie jak John O’Callaghan, który wystąpi pod aliasem Joint Operations Centre.

Laserowa dzida po raz pierwszy w Polsce

Ostatnią część ogłoszeń otworzył polski rodzynek w lineup’ie, czyli Robbie Seed. Tuż po nim do składu zawitał Boris Blenn, który po raz pierwszy w naszym kraju zagra na swojej laserowej dzidzie harfie (to nie żart!) w ramach projektu Electric Universe. Tego typu rzeczy nad Wisłą to rzadkość!

silesia beats

Jeśli komuś byłoby mało upliftów w wykonaniu wcześniej wspomnianego Damiana, to dokładkę zapewni Ben Gold, który w Polsce przyjmowany jest co najmniej dobrze. Cały lineup zamyka główna gwiazda imprezy, czyli znany prawdopodobnie także przez Waszych rodziców ATB.

Tym samym cały lineup Dreamstate Europe 2024 prezentuje się w następujący sposób:

ATB
Beat Service & Space Rockerz pres. atDusk
Ben Gold
Craig Connelly b2b Factor B
Electric Universe by Boris Blenn
Giuseppe Ottaviani
John 00 Fleming
John O’Callaghan pres. Joint Operations Centre
Robbie Seed
Will Atkinson
Yoshi & Razner pres. Genesis

ultra

jay_cluss

Dreamstate Europe 2024 – bilety

Wejściówkę na Dreamstate Europe 2024 będzie można nabyć 14 listopada o godzinie 20:00. Albo już teraz – pod warunkiem, że jest się posiadaczem biletu na przeniesione na przyszły rok Don’t Let Daddy Know Poland. W tym przypadku sprzedaż już trwa – i w jej ramach dostępne są bilety w opcji standard (219 zł) oraz VIP (700 zł). Wejściówki znajdziecie na platformach Abilet (tutaj) oraz Eventim (tutaj).

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?