kontakt

W 2020 porzuciliśmy już nadzieję na huczne imprezy i festiwale w Europie, kierując swój wzrok ku przyszłemu rokowi. Nie oznacza to jednak, że sprawa w skali całego świata jest już zupełnie stracona. Tajwan pokazuje, że mimo trwającej pandemii nadal można zorganizować całkiem spore wydarzenie muzyczne. Już w tą sobotę odbędzie się tam event z cyklu Road to Ultra. Pozwala na to bardzo pozytywna sytuacja związana z koronawirusem – w ciągu ostatnich 2 tygodni odnotowano na Tajwanie zaledwie 34 przypadki zakażeń. Dodatkowo zdecydowaną rzadkością są tam przypadki lokalne – zazwyczaj SARS-CoV-2 wykazywany jest tam u osób, które przylecą z innego zakątka świata.

Jedna scena, ale za to jaka!

Impreza ta co prawda nie będzie realizowana z takim rozmachem, jak edycje europejskie czy flagowa w Miami, ale i tak warto na nią rzucić okiem. W lineup’ie pojawi się tylko kilku artystów, jednak w obecnych czasach i to powinno nas cieszyć. Szczególną uwagę powinni na ten event zwrócić fani psytrance’ów oraz bass music – bowiem właśnie ich muzyka będzie dominować podczas planowanej transmisji na żywo. Lineup Road To Ultra Taiwan wygląda następująco:

Alesso
SLANDER
Vini Vici
Kayzo
Junior
RayRay
Pei Pei

Oczywiście cały event odbędzie się zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa, a każdy z uczestników będzie musiał mieć założoną maseczkę.

Będzie livestream

Organizatorzy zagwarantowali również oficjalny livestream z imprezy, gdzie w końcu zobaczymy bawiących się ludzi oraz DJów w swoim naturalnym środowisku. Całość startuje w sobotę o godzinie 8:00 naszego czasu, a timetable imprezy wygląda następująco:

7:00 – 7:45 – Pei Pei
7:50 – 8:35 – RayRay
8:40 – 9:25 – Junior
9:30 – 11:00 – Kayzo
11:05 – 12:05 – Vini Vici
12:10 – 13:40 – SLANDER
13:45 – 15:00 – Alesso

Tęsknimy za takimi wydarzeniami, więc naprawdę nie możemy się doczekać!

kontakt