Robbie Seed polskim rodzynkiem w lineup’ie ASOT 1000 Poland

Do ogłoszonych w ubiegłym roku zagranicznych gwiazd ASOT 1000 Poland dołączył polski reprezentant – Robbie Seed.

sunrise

Wielkimi krokami zbliża się przełożone z ubiegłorocznej jesieni ASOT 1000 Poland. Impreza będąca celebracją jubileuszu radiowej audycji, którą prowadzi Armin van Buuren, odbędzie się już 12 marca w krakowskiej TAURON Arenie. Skład lineup’u w dużej mierze poznaliśmy już w ubiegłym roku – na szczęście zmiana daty nie miała nań żadnego wpływu. Jednakże niemalże rzutem na taśmę, dokładnie 9 dni przed otwarciem bram areny przed trancemaniaków, organizatorzy ogłosili jeszcze jednego artystę.

Robbie Seed na ASOT 1000 Poland

Ogłoszeni kilka miesięcy temu artyści, którzy zagrają w Krakowie, byli w stu procentach zagraniczni. Nie brakowało więc wśród fanów głosów, że przydałby się w składzie ktoś, kto reprezentuje polską scenę trance, która – jak wiadomo – jest całkiem silna. Twórcy wydarzenia postanowili więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom posiadaczy biletów i ogłosili, że lineup ASOT 1000 Poland zasili Robbie Seed.

kalendarz

Twórca ten tak naprawdę nazywa się Damian Strugarek i już nieraz mieliśmy okazję pisać o nim na naszych łamach. Nie bez kozery – wszak w ostatnim czasie udało mu się osiągnąć niemało – od collabów z Andrew Rayelem po obecność na czołowych miejscach plebiscytu Tune Of The Year. Robbie Seed jest obecnie jednym z głównych trance’owych towarów eksportowych polskiej elektroniki, więc booking na ASOT 1000 Poland zupełnie nie dziwi.

kalendarz

Robbie Seed dołącza tym samym do następującego składu:

Armin van Buuren
Vini Vici
Ferry Corsten
ilan Bluestone
Ruben de Ronde
ReOrder pres. RRDR
Solarstone

sunrise

Impreza już w przyszły weekend

Przypomnijmy – ASOT 1000 Poland odbędzie się 12 marca w krakowskiej TAURON Arenie. Na wejściu nie będzie wymagane oświadczenie dotyczące szczepień na koronawirusa. Bilety wciąż są dostępne – znajdziecie je pod tym linkiem.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?