Tribbs, Reto i Quebo pomagają Robertowi Lewandowskiemu być topowym piłkarzem [ZOBACZ JAK]

Robert Lewandowski postanowił podzielić się, jakiej muzyki jest fanem. Te piosenki dodają mu kopa przed meczami!

kalendarz

Robert Lewandowski jako gwiazda światowego topu ma pewne zobowiązania reklamowe, co jest oczywistością. Czołowy gracz Barcelony bezpośrednio łączony jest również ze sponsorami klubowymi, których aktualnie barwy reprezentuje. Wsparcie klubu przez Spotify zaowocowało ciekawą akcją promocyjną, z której dowiadujemy się, jaki gust muzyczny ma nasz reprezentant Polski.

Czego słucha Robert Lewandowski?

Z krótkiego filmiku udostępnionego przez piłkarza na social mediach, zostajemy odesłani do dedykowanej playlisty na platformie Spotify. Na składance znajdują się 54 utwory i nie zabrakło polskich akcentów. Znalazł się tutaj Quebo z piosenką “Candy“, Reto z “Billy Kidem” oraz Smolasty z Tribbsem, dzięki hitowi pt. “Duże Oczy“. Obecność Mikołaja nikogo nie powinna dziwić, zresztą to Waszym kolektywnym zdaniem jest najpopularniejszym polskim producentem ostatniego roku. Dodatkowo na playliście zagościły takie nazwiska jak: Justin Timberlake, Justin Bieber, Robin Schulz, J Balvin, DJ Snake, czy nawet Shakira. Pełne zestawienie możecie zobaczyć poniżej.

emuze.me

Nie mogłem się doczekać, kiedy przejmę playlistę Barçy i podzielę się moimi ulubionymi utworami. Muzyka odgrywa dużą rolę w naszych przygotowaniach przedmeczowych, dlatego mam nadzieję, że fanom spodoba się mój wybór. Teraz wspólnie z nami mogą poczuć przedmeczowy klimat w stylu Barçy.

– mówi Robert Lewandowski

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?