Tribbs zwycięzcą Polish DJs Chart 2022! Duże zmiany w czołowej dziesiątce

Jak debiutować na scenie, to w naprawdę mocnym stylu! Tribbs, po wejściu do Polish DJs Chart rok temu, wygrywa tegoroczny plebiscyt!

sunrise

Za nami czwarta edycja Polish DJs Chart. Rok 2022 przyniósł powrót na festiwale i do klubów w pełnej krasie, a to musiało mieć przełożenie na zainteresowanie elektroniką. Skąd to wiemy? Wystarczy, że zobaczymy na liczbę głosów oddanych w tegorocznym plebiscycie – a było ich niemal 14,5 tysiąca. Werdykt tych wszystkich osób oraz milionów słuchających przez cały rok swoich ulubionych artystów na Spotify poznaliśmy podczas imprezy finałowej w klubie Guarana w Ostrowie Wielkopolskim.

Sensacja na szczycie tabeli

W Polish DJs Chart 2022 zmian względem ubiegłego roku nie brakuje. Tą najważniejszą jest oczywiście zupełnie nowy zwycięzca. W tej edycji okazał się nim Tribbs, który awansował aż o 32 pozycje! Ubiegłoroczny zwycięzca – Skytech – tym razem zajął najniższe miejsce na podium, z kolei C-BooL utrzymał się na pozycji numer 2.

kalendarz

Mikołaj nie jest jedynym twórcą, który awansował z niższych partii rankingu do Top10. Po raz pierwszy czołową dyszkę zasilił bowiem Gromee. Krakowski producent uplasował się na miejscu 9. Panowie zastąpili w ścisłej czołówce DJa Krisa (miejsce 15.) oraz I.GOT.U (miejsce 12.).

kalendarz

Wysoką formę potwierdził duet DJ Kuba & Neitan, który tym razem uplasował się na pozycji 4. Tuż za nimi Hazel (spadek o 1 pozycję) oraz DJ Killer, który jako czołowy reprezentant vixy w PDC utrzymał swoją pozycję sprzed roku. Kolejne miejsca zajęli awansujący o trzy miejsca Blinders, zaliczający awans o jedno oczko DNF, wcześniej wspomniany Gromee oraz osuwający się w dół o 5 pozycji Matys.

Poniżej znajdziecie Top10 Polish DJs Chart 2022.

sunrise

Polish DJs Chart 2022 – Top 10

1. Tribbs
2. C-BooL
3. Skytech

4. DJ Kuba & Neitan
5. Hazel
6. DJ Killer
7. Blinders
8. DNF
9. Gromee
10. Matys

Pełne wyniki Polish DJs Chart 2022 znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?