Rusza Polish DJs Chart 2023. To już piąta edycja!

27 listopada o 20:00 rusza piąta edycja Polish DJs Chart. Czas, abyście wspólnie wybrali najpopularniejszą postać polskiej sceny klubowej!

2sher

To już piąty rok, w którym będziecie mieli okazję uhonorować swoje ulubione postaci polskiej sceny muzyki elektronicznej. Polish DJs Chart już od inauguracyjnej edycji w 2019 roku wywołuje dyskusje i kontrowersje. Choć zdania bywają podzielone, to jednego tej inicjatywie odmówić nie można – mianowicie tego, że wywołuje emocje i zainteresowanie. Osób biorących udział w całym przedsięwzięciu z roku na rok jest coraz więcej – w 2022 roku swoje głosy oddało niemal 14 tysięcy osób. Kto wie, być może w tym roku uda się pójść na rekord. A czy to się uda? Przekonamy się w ciągu najbliższych dwóch tygodni!

Polish DJs Chart 2023 startuje

Tegoroczna odsłona naczelnego rankingu polskiej sceny EDM przychodzi w tym roku w nieco innej odsłonie. Przede wszystkim zmianie ulega sposób głosowania. W odstawkę idzie rejestracja przez Facebook’a, bo swój głos będzie można oddać za pomocą konta założonego na stronie internetowej rankingu. Koncept ten będzie testowany podczas tegorocznej edycji – jeśli się sprawdzi, to będzie wykorzystywany także w kolejnych latach. Kosmetyczna zmiana będzie dotyczyć także miejsca, w którym będzie można oddać swój głos. Od teraz strona internetowa plebiscytu to polishdjschart.com.

emuze.me

Oprócz tego, wszystko pozostaje bez zmian. W wyznaczone pola wpisujemy swoich ulubionych DJ’ów lub producentów z Polski. Należy pamiętać, że kolejność ma znaczenie – DJ z pierwszego pola otrzyma 5 punktów, DJ z drugiego 4 punkty etc. Warto przy okazji głosowania zwracać uwagę na odpowiednią pisownię aliasu artysty. Istotne będzie także odpowiednie wypełnienie formularza – zgłoszenia wypełnione nieprawidłowo będą nieważne. Sposób poprawnego oddania głosu znajdziecie na social mediach rankingu – tak, aby nie było żadnych wątpliwości.

Na wyniki będzie mieć Wasz wybór w formularzu, ale także zbierane przez cały rok statystyki tzw. “monthly listeners” na Spotify, najpopularniejszej platformie z legalną muzyką w naszym kraju.

ultra

Głosowanie będzie trwać przez dwa tygodnie – od poniedziałku 27 listopada od 20:00 do niedzieli 10 grudnia do 23:59.

Finał 16 grudnia

W tym roku – podobnie jak w latach ubiegłych – rozstrzygnięciom będzie towarzyszyć Wielki Finał. Tym razem impreza odbędzie się w sobotę 16 grudnia w zupełnie innej części Polski, niż przy dwóch dotychczasowych okazjach. Przypomnijmy – dotychczas Polish DJs Chart odwiedziło już Wrocław i Ostrów Wielkopolski Gdzie tym razem zjawi się czołówka polskiego EDMu? Dowiecie się już wkrótce.

Jedno jest pewne – niezależnie od tego, gdzie odbędzie się finał, jego przebieg będzie można śledzić w formie livestreama na Facebook’u i YouTube. Wyniki tradycyjnie będą podawane na naszych łamach, a także na kanałach Polish DJs Chart na Facebook’u i Instagramie. Tam też będą podawane wszelkie dodatkowe informacje, dlatego warto obserwować social media rankingu.

kalendarz

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w głosowaniu. Warto wspierać swoich ulubieńców!

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?