Ruszyła budowa Ultra Music Festival 2023. Są pierwsze zdjęcia z terenu

Wielkimi krokami zbliża się edycja Ultra Music Festival 2023. Dwa tygodnie przed imprezą pojawiły się pierwsze zdjęcia z budowy festiwalu.

dolaczdonas

Już za niespełna dwa tygodnie oczy wszystkich fanów muzyki elektronicznej będą zwrócone ku Miami. Jeden z najpopularniejszych festiwali na świecie – Ultra Music Festival – już po raz kolejny odbędzie się w Bayfront Park w ostatni weekend marca. Jak zawsze w przypadku tego wydarzenia, lineup będą stanowić największe gwiazdy ze sceny i zaoferuje wiele wyjątkowych występów. W tegorocznym składzie artystów znaleźli się chociażby Swedish House Mafia, Martin Garrix, David Guetta czy Hardwell. Jest to jednak zaledwie ułamek całego lineupu.

Prace na terenie już trwają

Poza efektownym lineup’em, Ultra Music Festival kojarzy się również z charakterystycznym widokiem i wieżowcami oraz z typową dla tego festiwalu sceną główną. Na rozpoznawalnym terenie Bayfront Park rozpoczęły się już prace w związku z przygotowaniami do nadchodzącej edycji. W mediach społecznościowych wydarzenia pojawiły się zdjęcia, które pokazują, że budowa festiwalu nabiera tempa. Pierwsze elementy konstrukcyjne dostarczone ciężarówkami znalazły się już na miejscu. To może oznaczać tylko, że powoli pnie się do góry Mainstage, ale zapewne również Resistance i pozostałe sceny. Efekt końcowy aktualnie trwających prac niedługo będą mogli podziwiać festiwalowicze z całego świata – zarówno na żywo jak i przed ekranami.

dolaczdonas

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?