Ultra Music Festival 2023 – Znamy skład drugiej fazy lineup’u

Do bogatego po pierwszym ogłoszeniu lineup’u dołączyło kolejnych kilkuastu headlinerów oraz kilkadziesiąt różnorodnych supportów.

2sher

Ultra Music Festival w tym roku się nie cacka. Już na pół roku przed imprezą Amerykanie ogłosili pierwszą fazę line’upu przyszłorocznej edycji w Miami. Później dorzucono do tego otwarcie składu Resistance. Teraz z kolei poznaliśmy informacje dotyczące drugiej fazy ogłoszeń lineup’owych.

Kolejni headlinerzy

Do i tak bogatego składu z pierwszej fazy dołączyli kolejni headlinerzy. Mainstage imprezy wzbogacił się o takie postaci, jak Afrojack, Alesso, David Guetta, Marshmello oraz Tiesto. Nie zabraknie zatem niemal żadnego ze stałych bywalców festiwalu w Miami. Co więcej, dodane zostały kolejne ciekawe występy B2B. Fani house’u swoją uwagę skupią z pewnością na wspólnym secie Dom Dolla oraz Vintage Culture. Scenę Worldwide podbije za to Jauz z SVDDEN DEATH. Do wyjątkowych połączeń techno dołączył natomiast występ Dubfire b2b Kolsch. Oprócz tego w Bayfront Park wystąpią M.I.A., Liquid Stranger, czy Vini Vici. Pełen skład znajdziecie poniżej.

emuze.me

Potężny support

Poza wzbogaceniem zestawienia headlinerów, druga faza to przede wszystkim odkrycie supportu. Znajdziemy w nim aż kilkudziesięciu artystów z szerokiego spektrum gatunkowego. Po raz kolejny nie zabraknie nawet hardstyle’u, który za oceanem nie cieszy się przecież wielką popularnością. Swoją scenę będzie mieć bowiem label Dirty Workz, na której zaprezentują się między innymi Coone, Lil Texas, Rebelion, czy Sub Zero Project.

Zaskakująco – nieco mniej znajdziemy w przyszłorocznym lineup’ie muzyki basowej. Do tego grona możemy jednak zaliczyć chociażby Drum and Bass’owe legendy Andy C oraz Dimension, czy nową generację z Apashe, ISOxo, Moore Kismet czy Deathpact na czele.

ultra

W związku ze scenami Revealed oraz Jacked, sporo znajdzie dla siebie każdy fan mainstage’owych brzmień. Mowa tu o takich artystach jak Dada Life, DubVision, Fedde Le Grand, KAAZE, Mike Williams czy Maddix. Warto również wspomnieć, że w swoim underground’owym wcieleniu Kapuchon zaprezentuje się Afrojack.

Nie zabraknie również Trance’u, gdyż tradycyjnie swoją scenę będzie miało A State Of Trance. Do tego masa aliasów Techno i House, które przejmą sceny Megastructure, The Cove, Mood oraz Spectrum Jorisa Voorna. Do składu z pierwszej fazy Resistance doszli między innymi Franky Wah, Walker & Royce, czy Mind Against. Czego chcieć więcej?

Czekamy na marzec

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24 – 26 marca. Bilety są wciąż dostępne do nabycia. Dla większości z nas pozostanie jednak prawdopodobnie transmisja live, której już nie możemy się doczekać.

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?