Kolejny festiwal ofiarą koronowirusa. Tajski S2O Songkran Festival odwołany!

S2O Festival miał odbyć się w połowie kwietnia w Bangkoku, zagrać mieli m.in. Martin Garrix. Niestety, z powodu koronawirusa został on odwołany.

kalendarz

Ostatnie dni dla organizatorów przeróżnych imprez w tym tych z muzyką elektroniczną nie należą do najłatwiejszych. Co rusz dowiadujemy się o kolejnych odwoływanych eventach – na czele z Tomorrowland Winter czy Ultra Music Festival. Powód jest ten sam… koronawirus, który coraz bardziej się rozprzestrzenia. Do grona imprez, które przegrały z zagrożeniem epidemiologicznym, dołącza S2O Songkran Music Festival.

Dopiero za rok

Lineup tegorocznej edycji imprezy odbywającej się w Bangkoku jest imponujący. Wśród gwiazd, które miały wystąpić na S2O, są między innymi Martin Garrix, Zedd czy Alison Wonderland. Niestety – festiwal, który był zaplanowany na dni od 11 do 13 kwietnia nie odbędzie się z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Organizatorzy wydali oficjalne oświadczenie, w którym informują o swojej decyzji.

kalendarz

Drodzy fani S2O, w porozumieniu z lokalnymi władzami z przykrością informujemy, że ze względu na czynniki poza naszą kontrolą, Pepsi presents S2O Songkran Music Festival zaplanowany na 11 – 13 kwietnia 2020 zostaje przełożony na 13 – 15 kwietnia 2021r. (…) Wszyscy kupujący bilety otrzymają instrukcje zwrotu przez e-mail. Więcej szczegółów podamy wkrótce, z góry dziękujemy za cierpliwość podczas ustalania szczegółów.

S2O Songkran Music Festival

kalendarz

To jest niepokojące

To już piąty tak głośny przypadek odwołania festiwalu z muzyką elektroniczną z tego samego powodu. Niewykluczone jednak, że w najbliższych dniach będziemy Was informować o kolejnych eventach, które zostaną anulowane. Ultra, Tomorrowland Winter i S2O otwierają listę odwołanych imprez w 2020 roku. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie ona zbyt długa.

kalendarz

sunrise

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?