Są nowi organizatorzy dwóch koncertów, które we wrześniu miał organizować Follow The Step

We wrześniu aż dwa koncerty w naszym kraju zagra Louis Tomlinson. Z powodu kłopotów Follow The Step, zorganizuje je inna agencja.

kalendarz

Echo sytuacji związanej z odwołaniem FEST Festivalu nadal wybrzmiewa i najpewniej będzie wybrzmiewać w najbliższym czasie. Klienci, którzy nabyli wejściówki na kolejne imprezy agencji Follow The Step są zaniepokojeni dalszymi losami ich wydarzeń. Organizator wielu koncertów przechodzi obecnie restrukturyzację, która ma za zadanie pomóc zarówno im, jak i potencjalnym uczestnikom przyszłych, jak i nieodbytych imprez. Na pierwszy ogień poszła kwestia Pragi Centrum, o której informowaliśmy na naszych łamach.

Teraz jasna jest także przyszłość planowanych na przyszły miesiąc koncertów Louisa Tomlinsona. Występy jednego z członków formacji One Direction przejmie ktoś inny. W sieci pojawiły się oświadczenia od firm, które przejmują pieczę nad tymi imprezami.

kalendarz

Na miesiąc przed

Pierwotnie informacja o nachodzącej trasie koncertowej Louisa Tomlinsona, w której ujęto dwa polskie miasta, ukazała się w maju tego roku. Członek boysbandu One Direction w ramach promocji albumu “Faith In The Future” ma zagrać w Krakowie oraz w Łodzi. Za występy odbywające się 10 i 11 września miała odpowiadać agencja Follow The Step. Po sytuacji zaistniałej przy flagowej imprezie tego organizatora – FEST Festival – wielu fanów piosenkarza bało się o przyszłość tych wydarzeń. Jednak nie ma co dalej się obawiać. Obecnie instytucjami odpowiedzialnymi za obie imprezy stały się WiniaryBookings oraz Going. Firmy poinformowały o takim stanie rzeczy na swoich mediach społecznościowych.

ultra

Drogie Fanki, Drodzy Fani!
Wiemy, jak bardzo czekacie na dwa koncerty Louis Tomlinson, które mają się odbyć w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Faith in the Future”. Poprzednia wizyta artysty w Polsce cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Było pewne, że jego powrót jest tylko kwestią czasu.
W obliczu różnych doniesień medialnych martwiliście się o to, czy wrześniowe występy piosenkarza (10.09 w TAURON Arena Kraków oraz 11.09 w Atlas Arena w Łodzi) dojdą do skutku. Mamy dla Was świetną wiadomość – oba koncerty odbędą się zgodnie z planem! Louisowi bardzo zależało na tym, żeby znów Was zobaczyć i nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie.

WiniaryBookings na swoim Facebooku

Co jednak z biletami na to wydarzenie? Dotychczas kupione wejściówki nadal obowiązują. Jeśli ktoś chce nabyć kolejne, jest to ponownie możliwe za pośrednictwem platformy Going. w cenie od 189 zł.

Informujemy tym samym, że w związku z restrukturyzacją agencji Follow The Step sp. z o.o. organizację koncertu przejmuje Winiary Bookings. Agencja, manager Louisa oraz Going. wspólnie dopięli wszelkich formalności, żebyśmy razem mogli spotkać się w Krakowie i Łodzi. Wszelkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, zaś dodatkową sprzedaż uruchomiliśmy tutaj: https://goingapp.pl/selekcja/louis-tomlinson . Do zdobycia zostało jeszcze trochę biletów, więc koniecznie rozpuśćcie wici wśród kolegów, przyjaciółek, bliskich i rodziców. Szykują się dwa niezapomniane wieczory!

WiniaryBookings na swoim Facebooku

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?