kontakt

Można powiedzieć, że czas lockdownu dobiegł już końca. My, jako Shining Beats, przez ten czas nie próżnowaliśmy. Udało się nam zrealizować bowiem cieszący się popularnością format video Drop Challenge oraz pierwszą edycję Shining Beats Festival. Majówkowy wirtualny event przyciągnął dziesiątki tysięcy widzów, które mogły oglądać występy topowych polskich DJów i producentów oraz zagraniczne młode talenty.

Ten format Wam się spodobał – natomiast teraz postanowiliśmy pójść innym kluczem. Druga edycja Shining Beats Festival to przede wszystkim wiele mocnych postaci światowej sceny EDM, wzmocnionej przez najistotniejsze nazwiska polskiej branży. W weekend pisaliśmy już o dotychczas ogłoszonych artystach, z kolei teraz już możemy pochwalić się pełnym lineupem – a ten obfituje w gwiazdy.

Kto zagra na drugim Shining Beats Festival?

Szczególną uwagę powinni skupić headlinerzy – w sobotę będzie to Yves V, a w niedzielę Lost Frequencies. Oprócz nich, zagrają między innymi Mark Sixma, Florian Picasso czy Sophie Francis. Nie zabraknie też Polaków – wśród nich chociażby DJ Kuba & Neitan czy I.GOT.U, DNF i TWISTERZ w unikalnym secie b3b.

Fani bardziej różnorodnej muzyki elektronicznej będą mieli też coś dla siebie. Słuchacze drum n bassu będą zadowoleni z seta, jaki zaprezentuje Fox Stevenson. Z kolei ci, którzy lubią klimaty imprez takich jak Hardwagon czy Wixapol z pewnością docenią BPM Squad. Jest to trio, które tworzą MADD, poważny gracz i Batashi – Dje znani z imprez charakteryzujących się bardzo luźnym podejściem do harder styles. Występ na Shining Beats Festival będzie premierowym pod wspólnym aliasem.

Osobną sprawą jest za to pierwszy dzień imprezy. Wtedy stery przejmuje Blinders, o którego hitach sprzed związania się ze STMPD RCRDS pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Lineup takeoveru “Blinders & Friends” stanowią jego zagraniczni kumple z labelu, czyli TV Noise, Julian Jordan i Todd Helder. Ci panowie rozgrzeją wirtualny parkiet przed tym, co przygotowaliśmy wraz z agencją bookingową Kim Artists i ekipą Gromysza. Zaprosimy Was bowiem na domówkę, podczas której – oprócz Blindersa – zagrają między innymi Sikdope, Skytech czy Fafaq.

Druga edycja Shining Beats Festival będzie się odbywać w następujących godzinach:

piątek od 18:00 do 2:00
sobota od 16:00 do 1:40
niedziela od 16:00 do 1:25

Nie można zapomnieć także o bonusowej rundzie, którą przewidujemy na poniedziałek, 22 czerwca. O godzinie 21:00 swojego seta rozpocznie Thomas Cloud, którego znacie z organizacji takich imprez, jak We Love Swedish House czy We Are The Future.

Pełny skład lineup’u znajdziecie poniżej.

Shining Beats Festival vol. 2 – pełny lineup

piątek, 19 czerwca (Blinders & Friends)
Blinders
Sikdope
Julian Jordan
Skytech b2b Fafaq
TV Noise
Guy Arthur
LOUD ABOUT US
Todd Helder

sobota, 20 czerwca
Yves V
Florian Picasso
Orjan Nilsen
Fox Stevenson
Damien N-Drix
I.GOT.U b3b DNF b3b Twisterz
DJ Kuba & Neitan
Siks
Justy

niedziela, 21 czerwca
Lost Frequencies
Sophie Francis
Mark Sixma
Plastik Funk
KhoMha
Tom Budin b2b Dave Winnel
Wh0
EMDI
BPM Squad (MADD b3b poważny gracz b3b Batashi)

poniedziałek, 22 czerwca (bonus round)
Thomas CloudTimetable poznacie w czwartek.

Gdzie oglądać?

Wydarzenia będzie można śledzić na Facebook’u i Twitchu Shining Beats oraz kanale YouTube naszego partnera, Illumi Music. Partnerem radiowym jest Radio ESKA.

Przypominamy również o dołączaniu do naszego facebook’owego wydarzenia, dzięki któremu będziecie na bieżąco odnośnie festiwalu. Do zobaczenia na czacie już w piątek!

kontakt