Spotify Top 100

Szczerze? Jeszcze nigdy nie czekaliśmy na weekend tak, jak dziś. Już za niecałą dobę startuje druga edycja Shining Beats Festival. Lineup, który przygotowaliśmy na najbliższe dni, przerósł nasze oczekiwania z początku okresu przygotowań. Więcej informacji na temat tego, kto pojawi się na naszych livestreamach, znajdziecie tutaj – natomiast teraz czas, abyście poznali rozpiskę godzinową na nadchodzący weekend.

piątek, 19 czerwca (Blinders & Friends)

Dzień pierwszy stoi pod znakiem takeoveru Mateusza Owsiaka aka Blinders, który zaprosił do wspólnego grania topowych polskich producentów oraz swoich ziomków z labelu STMPD RCRDS. TV Noise, Todd Helder i Julian Jordan będą jednak stanowić rozgrzewkę przed prawdziwą ucztą. O godzinie 20:30 w jednym z poznańskich apartamentów rozpocznie się transmitowana na żywo domówka, podczas której wystąpią Guy Arthur, LOUD ABOUT US, Skytech, Fafaq, Blinders i Sikdope. Przewidzieliśmy również dodatkowy, closingowy slot, którego zawartość zostanie tajemnicą do samego końca.sobota, 20 czerwca

Drugiego dnia zobaczycie sporą polską reprezentację. Za deckami pojawią się bowiem DJ Kuba & Neitan oraz cały team FRKNTN w składzie: I.GOT.U, DNF i Twisterz. Szczególnie wart uwagi jest ten drugi skład. Panowie w unikalnej formie b3b zagrają stuminutowego seta pełnego największych sztosów z ich wytwórni.

Wiele dzieje się także w zagramanicznej części lineup’u – swoje sety zagrają chociażby Yves V, Florian Picasso, Orjan Nilsen oraz Fox Stevenson.niedziela, 21 czerwca

Wybaczcie, że zaczynamy od końca – ale ten closing set na to zasługuje. Naszą trzydniową streamingową imprezę zakończymy setem BPM Squad. Jest to trio, na które składają się Batashi, poważny gracz i MADD – czyli jedne z najbardziej szalonych postaci polskiej sceny hardów. To będzie set nie dla ludzi o słabych nerwach i nietolerancji na wysoki poziom – nomen omen – BPM.

Jednak nie samym closingiem człowiek żyje. To właśnie w niedzielę wystąpią między innymi Lost Frequencies, Mark Sixma oraz Sophie Francis. Innymi słowy – tym razem niedziela wieczur i humor gituwa.Jednak zabawa nie skończy się w niedzielę – bowiem na poniedziałek planujemy bonusową rundę, podczas której pojawi się Thomas Cloud. Start o 21:00. To będzie godne zakończenie wydarzenia!Wydarzenia będzie można śledzić na Facebook’u i Twitchu Shining Beats oraz kanale YouTube naszego partnera, Illumi Music. Partnerem radiowym jest Radio ESKA.

Przypominamy również o dołączaniu do naszego facebook’owego wydarzenia, dzięki któremu będziecie na bieżąco odnośnie festiwalu. Do zobaczenia na czacie już w piątek!


Wyświetl ten post na Instagramie.

To będzie potężny weekend! Już w piątek startuje #SHININGBEATSFESTIVAL – podczas tego wirtualnego eventy wystąpi ponad 30 DJów i producentów z całego świata. Zobaczycie sety takich artystów, jak @lostfrequencies, @yves_v, @florianpicasso, @sophiefrancismusic, @itsjulianjordan, @blindersmusic, @sikdope, @igotumusic, @dnfmusic, @twisterzofficial, @skytechmusic, @djkubaneitan i wielu innych! Do zobaczenia za darmo na naszych kanałach na Facebook’u i Twitchu, a także na YouTube’owym kanale @illumimusicyt 🙏 #shiningfest #shiningbeats #edm #electronic #dancemusic #festival #virtualfestival #lineup #housemusic #lostfrequencies #yvesv #florianpicasso #sophiefrancis #julianjordan #blinders #sikdope #igotu #dnf #twisterz #skytech #djkubaneitan

Post udostępniony przez Shining Beats (@shiningbeats)

Spotify Top 100