kontakt

Szczerze? Jeszcze nigdy nie czekaliśmy na weekend tak, jak dziś. Już za niecałą dobę startuje druga edycja Shining Beats Festival. Lineup, który przygotowaliśmy na najbliższe dni, przerósł nasze oczekiwania z początku okresu przygotowań. Więcej informacji na temat tego, kto pojawi się na naszych livestreamach, znajdziecie tutaj – natomiast teraz czas, abyście poznali rozpiskę godzinową na nadchodzący weekend.

piątek, 19 czerwca (Blinders & Friends)

Dzień pierwszy stoi pod znakiem takeoveru Mateusza Owsiaka aka Blinders, który zaprosił do wspólnego grania topowych polskich producentów oraz swoich ziomków z labelu STMPD RCRDS. TV Noise, Todd Helder i Julian Jordan będą jednak stanowić rozgrzewkę przed prawdziwą ucztą. O godzinie 20:30 w jednym z poznańskich apartamentów rozpocznie się transmitowana na żywo domówka, podczas której wystąpią Guy Arthur, LOUD ABOUT US, Skytech, Fafaq, Blinders i Sikdope. Przewidzieliśmy również dodatkowy, closingowy slot, którego zawartość zostanie tajemnicą do samego końca.sobota, 20 czerwca

Drugiego dnia zobaczycie sporą polską reprezentację. Za deckami pojawią się bowiem DJ Kuba & Neitan oraz cały team FRKNTN w składzie: I.GOT.U, DNF i Twisterz. Szczególnie wart uwagi jest ten drugi skład. Panowie w unikalnej formie b3b zagrają stuminutowego seta pełnego największych sztosów z ich wytwórni.

Wiele dzieje się także w zagramanicznej części lineup’u – swoje sety zagrają chociażby Yves V, Florian Picasso, Orjan Nilsen oraz Fox Stevenson.niedziela, 21 czerwca

Wybaczcie, że zaczynamy od końca – ale ten closing set na to zasługuje. Naszą trzydniową streamingową imprezę zakończymy setem BPM Squad. Jest to trio, na które składają się Batashi, poważny gracz i MADD – czyli jedne z najbardziej szalonych postaci polskiej sceny hardów. To będzie set nie dla ludzi o słabych nerwach i nietolerancji na wysoki poziom – nomen omen – BPM.

Jednak nie samym closingiem człowiek żyje. To właśnie w niedzielę wystąpią między innymi Lost Frequencies, Mark Sixma oraz Sophie Francis. Innymi słowy – tym razem niedziela wieczur i humor gituwa.Jednak zabawa nie skończy się w niedzielę – bowiem na poniedziałek planujemy bonusową rundę, podczas której pojawi się Thomas Cloud. Start o 21:00. To będzie godne zakończenie wydarzenia!Wydarzenia będzie można śledzić na Facebook’u i Twitchu Shining Beats oraz kanale YouTube naszego partnera, Illumi Music. Partnerem radiowym jest Radio ESKA.

Przypominamy również o dołączaniu do naszego facebook’owego wydarzenia, dzięki któremu będziecie na bieżąco odnośnie festiwalu. Do zobaczenia na czacie już w piątek!


Wyświetl ten post na Instagramie.

To będzie potężny weekend! Już w piątek startuje #SHININGBEATSFESTIVAL – podczas tego wirtualnego eventy wystąpi ponad 30 DJów i producentów z całego świata. Zobaczycie sety takich artystów, jak @lostfrequencies, @yves_v, @florianpicasso, @sophiefrancismusic, @itsjulianjordan, @blindersmusic, @sikdope, @igotumusic, @dnfmusic, @twisterzofficial, @skytechmusic, @djkubaneitan i wielu innych! Do zobaczenia za darmo na naszych kanałach na Facebook’u i Twitchu, a także na YouTube’owym kanale @illumimusicyt 🙏 #shiningfest #shiningbeats #edm #electronic #dancemusic #festival #virtualfestival #lineup #housemusic #lostfrequencies #yvesv #florianpicasso #sophiefrancis #julianjordan #blinders #sikdope #igotu #dnf #twisterz #skytech #djkubaneitan

Post udostępniony przez Shining Beats (@shiningbeats)

kontakt