Kolejny polski debiut w wytwórni Martina Garrixa. LOUD ABOUT US! remiksuje collab Blindersa i Sikdope’a

Mamy kolejnego polskiego producenta z wydaniem u Martina Garrixa. Tym razem debiut w STMPD RCRDS zaliczył LOUD ABOUT US!

sunrise

W tym roku z listy najbardziej wyczekiwanych collabów na polskiej scenie EDM zniknęły dwie pozycje. W obie z nich zaangażowany był Blinders. Najpierw światło dzienne ujrzała zaskakująca kooperacja ze Skytechem, zatytułowana “Feelings (That I Can’t Deny)”…

…zaś kilka tygodni później otrzymaliśmy wyczekiwany już od dwóch lat (tak, pisaliśmy o tym już w 2022 roku) wspólny numer z Sikdope’m.

kalendarz

“VAMP” to mocny, bass house’owy kawałek dobrze wpisujący się w dyskografie obu twórców. Po kilku odsłuchach nietrudno było jednak dojść do wniosku, że główny motyw mógłby dawać radę także w szybszej odsłonie. Tak samo pomyślał także Krzysiek Drózd, producent działający jako LOUD ABOUT US! – stąd też otrzymaliśmy oficjalny drum and bass’owy remix. Jest to jednocześnie jego pierwszy release w STMPD RCRDS – labelu Martina Garrixa, który wydał także wersję oryginalną.

ultra

Drum and bass made in Poland na EDC Las Vegas!

Wersja ta trafiła zresztą na dobry moment, w którym szef wytwórni lubi grać w swoim secie kawałki w tempie 175 BPM. Mogliśmy to zobaczyć chociażby podczas Ultra Music Festival 2024. Zajawka ta w ostatnim czasie tylko wzrosła – dzięki czemu podczas występu Holendra na EDC Las Vegas w ubiegły weekend drum and bass miał jeszcze więcej czasu antenowego. W jego secie nie zabrakło oczywiście remixu “VAMP”.

Nie jest to pierwszy romans Krzyśka z połamanymi brzmieniami. Jakiś czas temu wydał on na platformie Soundcloud drum and bass’owy bootleg kawałka “Stan Smith”, który osiągnął ponad 100 tysięcy odtworzeń.

sunrise

Jego najnowszy remix możecie sprawdzić poniżej.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?