Sikdope i Blinders łączą siły! Topowi polscy producenci szykują wspólny kawałek

Na social mediach koszalińskiego producenta pojawiła się wymowna zapowiedź collabu na linii Sikdope – Blinders.

sunrise

W świecie EDMu mieliśmy już do czynienia z wieloma “collabami na szczycie“, czyli wspólnymi utworami dużych postaci sceny. W Polsce jednak bywa z tym różnie. Pod tym względem w ostatnim czasie prym wiodą Skytech oraz DJ Kuba & Neitan, którzy wydali już kilka wspólnych kawałków, a w drodze jest już kolejny. Swój wkład w tę kategorię mają także Skytech (ponownie) oraz Fafaq, którzy mają nawet swój wspólny alias – All That MTRS. To są jednak jedne z niewielu w ostatnim czasie przypadków “przecinek” między generującymi najwięcej emocji wśród fanów tanecznej elektroniki z Polski postaci. Dlatego też tym bardziej ekscytować może wspólny track na linii… Blinders – Sikdope.

Dwa towary eksportowe

Obydwaj panowie bardziej rozpoznawalni zdają się być wśród zagranicznych fanów EDMu, niż wśród polskich. Sikdope rozwinął swoją markę za granicą w taki sposób, że obecnie coraz częściej staje się istotnym elementem lineup’ów europejskich festiwali – o czym zresztą pisaliśmy.

kalendarz

Natomiast Blinders dał się mocno poznać fanom uniwersum Martina Garrixa i jego labelu, STMPD RCRDS.

kalendarz

Zarówno Dawid, jak i Mateusz w ostatnim czasie dość rzadko collabują z Polakami. Zazwyczaj na ich konto trafiają wszak solowe numery bądź kooperacje z zagranicznymi graczami. Na to jednak wygląda, że stan ten nie będzie trwać w nieskończoność.

Blinders & Sikdope

Sikdope na swoich social mediach zapowiedział, że jego collab z Blindersem jest w trakcie tworzenia. Na Instagramie reprezentanta Koszalina czytamy:

sunrise

Moment, na który wszyscy czekaliście! Collab Blindersa i Sikdope’a staje się faktem!

Na ten moment ciężko przypuszczać, w jakim stylu zostanie osadzony ten zapewne jeden z głośniejszych collabów w polskim EDMie. Ostatnie ruchy obydwóch twórców mogą jednak zwiastować coś ostrego i definitywnie nadającego się na dobre nagłośnienia. Z drugiej strony – obydwaj w ostatnim czasie prezentowali także bardziej delikatne odsłony swojej weny twórczej. W tej całej niepewności jest jednak jeden pewnik – możemy bowiem z pewnością oczekiwać czegoś naprawdę jakościowego. Cóż, pozostaje nam czekać!

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?