Sikdope pierwszym w historii polskim artystą na festiwalu Coachella!

Sukcesów Dawida Kabacińskiego aka Sikdope nie ma końca – producent będzie reprezentował polską scenę EDM na prestiżowym festiwalu Coachella.

kalendarz

Dawid Kabaciński, znany szerszej publiczności jako Sikdope, odnosi ostatnio naprawdę wielkie sukcesy. Po sporej liczbie suportów podczas Ultra Music Festiwal i wspólnym utworze z Tiesto, Dawid nie zwalnia tempa.

Na swoim facebookowym profilu Sikdope poinformował, że jako pierwszy Polak w historii zagra na prestiżowym amerykańskim festiwalu Coachella, który odbędzie się w dniach 12-14 oraz 19-21 kwietnia. Dawid zaprezentuje swoje umiejętności na scenie Heineken House w oba piątkowe wieczory. Oprócz niego zagrają tam między innymi Jauz, Holy Goof oraz Ookay. Gratulujemy i liczymy na mocnego seta!

kalendarz

“Będę pierwszym Polskim djem, który zagra na Coachella! Właśnie realizuję się mój największy cel odkąd zacząłem tworzyć muzykę. Dziękuję wszystkim wspierającym mnie od samego początku!”

Sikdope

Zawsze cieszymy się z sukcesów Polaków, dlatego warto przypomnieć też o Blindersie, który także zagra na znanej na całym świecie imprezie. Nie tak dawno pisaliśmy, że Mateusz wystąpi na Mysterland – dokładniej na scenie STMPD – czyli wytwórni Martina Garrixa. To pokazuje, że polska scena muzyki elektronicznej rośnie w siłę, dlatego obecność naszych artystów na zagranicznych eventach nie powinna nikogo dziwić. Co więcej – Blinders i Sikdope wystąpią w lipcu na czeskim Air Festival. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika jednak, że to nie koniec dużych ogłoszeń na najbliższy sezon festiwalowy. Bądźcie czujni!

ultra


kalendarz

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?