Sikdope w coraz ostrzejszym sosie. Jego nowy singiel w Spinnin’ to rozrywka nie dla każdego

Polski producent postanowił jeszcze bardziej przykręcić śrubę, prezentując wybitnie dubstepowy collab. Numer ukaże sę w Spinnin’ Records.

kalendarz

W ostatnim czasie coraz większy posłuch na światowej scenie eventowej zdaje się mieć bass music. Trapowe czy dubstepowe klimaty bardzo mocno nakręcają crowd – szczególnie ten amerykański – o czym nieraz przekonał się już Dawid Kabaciński aka Sikdope. Czołowy polski producent postanowił bowiem, kolokwialnie mówiąc, zerwać papę z dachu za sprawą swojej nowej produkcji, będącej kooperacją z duetem Duke & Jones. Za tym aliasem stoją panowie o imieniach Luke i Isaac. Pochodzący z Manchesteru dopiero się rozkręcają, ale i tak mają na swoim koncie wydania w Barong Family czy Circus Records.

Sikdope w końcu idzie w dubstep

Kariera Sikdope‘a nieustannie idzie do przodu, a poprzedni rok był pod tym względem dla niego niezwykle udany (niech jako highlight służy collab z Tiësto). Producent zawsze cechował się “cięższymi” klimatami, co wynika również z jego zamiłowania do muzyki metalowej. Jednak do tej pory nie wydawał on utworów stricte dubstepowych – aż do teraz. Utwór zaytytułowany “Coming Down” będzie miał bowiem swoją premierę już 13 stycznia nakładem Spinnin’ Records.

emuze.me

Przy okazji, nie sposób nie wspomnieć tu o możliwości zgarnięcia fantów od Spinnin’ i Polaka w specjalnym konkursie. Nagrodami są konkretnie bluza wytwórni i tzw. “daddy cap” z logo Polaka. Wystarczy jedynie zapisać utwór jeszcze przed wydaniem poprzez swoje konto na platformie Spotify i liczyć na łut szczęścia. Wszelkie informacje znajdziecie tutaj.

Chcieliście, to macie

Jak sam twórca podkreśla, fani chcieli dubstepu – to go otrzymają. I to się szanuje! Miejmy nadzieję, że Dawid dopiero się rozkręca i jeszcze w tym roku usłyszymy długo wyczekiwany collab, dajmy na to, z Dotcomem Marhsmello. W drodze jest też chociażby kolejny już utwór powstały we współpracy z duetem LOUD ABOUT US. Więcej szczegółów co do nadchodzącej muzyki znajdziecie w specjalnym mixie Dawida z okazji końca 2019 roku.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?