Sikdope nie zwalnia tempa! Sprawdź nowy utwór Polaka w składance Spinnin Records!

Dawid Kabaciński aka Sikdope swoim nowym utworem zamyka “nocną” część mixtape’u Spinnin’ Records, wydanego z okazji Miami Music Week i Ultra Music Festival.

sunrise

Wielkimi krokami zbliża się Ultra Music Festival! Impreza po raz pierwszy odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji – Virginia Key Beach w Miami. Z tej okazji – jak co roku – największe wytwórnie w świecie EDM dostarczają ogromną dawkę nowej muzyki.

Niektóre labele – jak na przykład Revealed Recordings czy Protocol Recordings – wydają tak zwane samplery, czyli nic innego jak EP-ki z mnóstwem nowych utworów od bardziej i mniej znanych artystów. Inne wytwórnie stawiają jednak na sety z niezliczoną liczbą niewydanych tracków. Do tego grona możemy zaliczyć holenderskie Spinnin’ Records, które z okazji nadciągającego UMF udostępniło aż 2 miksy z masą ID.

kalendarz

Dzielenie setów na dwie różne części to oczywiście zabieg marketingowy, z którym mogliśmy spotkać się już w przeszłości. Pierwszy z nich – Day Mix – to nieco lżejsze klimaty z gatunku progressive, house i deep. Druga część – czyli Night Mix – składa się z mocniejszych brzmień i typowych festiwalowych bangerów, które już czekają na wydanie w stajni Spinnin.

ultra

Co ważne w setach nie zabrakło polskich akcentów. Na koniec nocnej odsłony miksu możemy usłyszeć nowy utwór Sikodpe’a! Niewydany track Dawida Kabacińskiego zaczyna się w 1:06:55 i nosi roboczą nazwę “Raindrops“. Kiedy zostanie wydany? Tego na razie nie wiadomo.

To kolejny sukces Polaka – w ostatnich tygodniach pomorski producent wydał nakładem Musical Freedom singiel “Rave“, a oprócz tego już wkrótce możemy się spodziewać collabów z Tiesto (ta informacja jest potwierdzona przez samych zainteresowanych) i Marshmello (na który czekamy już od… 2016 roku!). Pewność mamy jednak stuprocentową, że to dopiero początek drogi muzyka na szczyt!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?