Sikdope wyda wspólny utwór z Tiësto!

Sikdope na swoim prywatnym Facebook’u potwierdził informację podaną w przez Tiësto w jego podcaście. Kiedy utwór ujrzy światło dzienne?

kalendarz

W październiku ubiegłego roku polskim światem EDM wstrząsnęła – pozytywnie rzecz jasna – wiadomość o tym, że Blinders wyda wspólny utwór z najpopularniejszym DJem/producentem na świecie wg rankingu DJ MagMartinem Garrixem.

Myśleliśmy, że ciężko będzie w najbliższym czasie o osiagnięcie przynajmniej dorównujęce temu, co udało się Mateuszowi. Byliśmy jednak w błędzie – w ubiegłotygodniowym odcinku Club Life, czyli podcastu Tiësto, w którym gościnnie wystąpił Sikdope, legenda muzyki elektronicznej przekazała informację, że pracuje z Polakiem nad wspólnym utworem. Dowiedzieliśmy się także, że w nadchodzących tygodniach w Musical Freedom – labelu Tijsa – ukaże się nowy singiel Dawida – zatytułowany “Rave”. Fragment audycji, zawierający te informacje, znajdziecie poniżej.

kalendarz

Informacja – co prawda z tygodniowym poślizgiem – ale jednak, znalazła potwierdzenie na prywatnym profilu na Facebook’u koszalińskiego DJa i producenta.

kalendarz

Nie jest to, rzecz jasna, pierwszy duży moment w karierze Dawida – wcześniejsze sukcesy za oceanem zainteresowały w 2015 roku telewizję publiczną, która zrealizowała materiał na jego temat.

Od tamtego momentu zmieniło się sporo – jego muzykę zaczęto zauważać na całym świecie – między innymi za sprawą supportów od największych postaci sceny EDM, a także dzięki singlom wydanym w Musical Freedom w 2016 i 2017 roku.

sunrise

Wobec tego wszystkiego pozostają jeszcze tylko pytania, w jakiej stylistyce będzie osadzony efekt polsko-holenderskiej współpracy, a także kiedy track zostanie oficjalnie wydany.

Możliwości jest wiele – mieszkaniec Koszalina dobrze radzi sobie zarówno w Bass House’owych brzmieniach, jak i w tych, które możemy usłyszeć w tracku “Rave”, który notabene pojawił się w nowym odcinku serii #POLANDSTRONK, do którego obejrzenia Was gorąco zapraszamy!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?